جزییات بیشتری از Crackdown 3 در نمایشگاه Gamescom مشخص خواهد شد

ویدیو

فیل اسپنسر مدیر بخش اکس باکس مایکروسافت در پاسخ به سوال کاربری در توییتر اطلاعات جالبی در مورد بازی مورد انتظار Crackdown 3 عنوان کرد. کاربری در توییر از فیل اسپنسر سوال کرده بود که آیا این شرکت در نظر دارد تا در نمایشگاه Gamescom بیش از پیش در مورد قسمت سوم بازی Crackdown صحبت کند یا خیر، که وی تایید کرد که بخشی از کنفرانس مایکروسافت در این نمایشگاه به این بازی اختصاص خواهد یافت.

شایان ذکر است میزگرد این بازی که در ماه جاری در San Diego Comic-Con انجام شد، توفیق چندانی به‌دست نیاورد، در همین زمینه اسپنسر عنوان کرده که این میزگرد را تماشا کرده و قول داده که مایکروسافت در نمایشگاه Gamescom نمایش بهتری از خود ارایه دهد.

در میزگرد این بازی که در Comic-Con برگزار شده برخی از هنرمندان و چهره های مشهور کنترلر به‌دست شدند و بخشی از این بازی را اجرا کردند که البته نتیجه چندان رضایت بخش نبوده است. اسپنسر در همین زمینه در توییت جداگانه ای عنوان کرده که:

قضاوت در مورد افرادی که به‌طور معمول بازی نمی‌کنند، عادلانه نیست.

در این میزگرد مایکروسافت دموی جدیدی از بازی را به نمایش گذاشت که در آن Commander Jaxon حضور پیدا کرده است. در ادامه شما را به دیدن این دمو کوتاه دعوت می‎‌کنیم:

در نهایت باید اشاره کنیم که Crackdown 3 روز هفتم ماه نوامبر همراه با اکس باکس وان اکس که لقب قدرتمندترین کنسول تاریخ را یدک می‌کشد رونمایی خواهد شد، البته علاقمندان به این بازی قادر خواهند بود تا در نمایشگاه Gamescom این عنوان را بازی و تجربه کنند. دست آخر باید یادآور شویم که Crackdown 3 علاوه بر اکس باکس برای کامپیوترهای ویندوز ۱۰ نیز در دسترس خواهد بود و البته از عناوینی است که از قابلیت Xbox Play Anywhere پشتیبانی می‌کند.

در وینفون بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "وینفون" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *