تماشا کنید: The Incredible Adventures of Van Helsing II برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شد

ویدیو

استودیوی NeocoreGame، به تازگی خبر از انتشار بازی The Incredible Adventures of Van Helsing II برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و در مناطق اروپایی داده است.

این بازی با دست پر در اروپا عرضه خواهد شد و یک به‌روزرسانی پلی‌استیشن ۴ پرو نیز خواهد داشت.

همانطور که گفته شد، به تازگی بازی The Incredible Adventures of Van Helsing II در اروپا عرضه شده و قرار است در تاریخ ۱۵ آگست در منطقه آمریکای شمالی نیز منتشر شود. این در حالی است که بازی در ماه می سال ۲۰۱۴ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شده بود و همچنین بازی‌بازان ایکس‌باکس وان نیز آن را در سال ۲۰۱۵ برروی کنسول خود داشتند. نسخه اول بازی The Incredible Adventures of Van Helsing در ماه مارچ سال جاری بود که راه خود را به کنسول پلی‌استیشن ۴ باز کرد و سرانجام کاربران این پلتفرم نیز توانستند این سری را تجربه نمایند.

بازی The Incredible Adventures of Van Helsing II داستان بازی اول را ادامه می‌دهد؛ جایی که شکارچی هیولای مشهور با یک روح همراه با نام Lady Katarina بازمیگردد تا دنیای خود را نجات دهد. نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی با یک سری ویژگی‌های قابل پیش بینی عرضه می‌شود؛ ابتدا از همه این که برای بازی چندین تروفی در نظر گرفته شده، سناریوی بازی شامل تغییراتی شده و همچنین بخش دفاع از قلعه جالبی به صورت یک مینی گیم به بازی اضافه شده است. اگر بازی World of Van Helsing: Deathtrap را تجربه کرده باشید، بخش دفاع از قلعه ی The Incredible Adventures of Van Helsing II برایتان بسیار آشنا خواهد بود.

در این سال هایی که استودیوی NeocoreGame، بازی The Incredible Adventures of Van Helsing II را منتشر کرده، این بازی محتوای الحاقی قابل توجه و راضی کننده‌ای را دریافت کرده و حال، قرار است شاهد آن در نسخه پلی‌استیشن ۴ باشیم. این محتواهای دانلودی شامل محتوای الحاقی Ink Hunt می‌شود که دو ماموریت داستانی جدید را به بازی اضافه می‌کند. NecoreGames  همچنین یک سری آواتار و پوسته رایگان نیز برای کاربران پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار می‌دهد.

اما اگر صاحب یک کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو هستید، می‌توانید بازی را زیباتر و با جزئیات بیشتری اجرا نمایید. NeocoreGame برای نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو بازی بسیار خوب عمل کرده و سه حالت اجرای متفاوت را معرفی کرده است. در حالت اول، بازی با رزولوشن ۱۹۲۰x1080 و نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه اجرا می‌شود (رزولوشن کمتر و نرخ فریم بیشتر)، در حالت دوم، بازی با رزولوشن ۲۸۸۰x1620 و کیفیت گرافیکی بهتر و نرخ فریم ۵۰ بر ثانیه اجرا می‌شود (متعادل) و در حالت سوم، بازی با رزولوشن ۴K Native و بهترین حالت گرافیکی و نرخ فریم ۳۰ بر ثانیه اجرا خواهد شد (رزولوشن بیشتر و نرخ فریم کمتر).

شما می‌توانید تریلر زمان عرضه بازی The Incredible Adventures of Van Helsing II برای پلی‌استیشن ۴ را در زیر تماشا و دانلود نمایید. این بازی هم‌اکنون برای پلتفرم های رایانه های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *