تماشا کنید: تریلر جدید Uncharted: The Lost Legacy کوتاه اما هیجان‌انگیز است

اخبار بازی ویدیو

پس از عرضه بازی به شدت مورد انتظار Uncharted 4: A Thief’s End در سال گذشته میلادی، ناتی داگ پس از مدتی اعلام کرد که پرونده این بازی را با ساخت و عرضه یک محتوای الحاقی داستانی خواهد بست اما هیچ جزئیاتی در آن زمان در اختیار ما قرار نگرفت.

پس از معرفی این محتوای الحاقی جداگانه که با نام Uncharted: The Lost Legacy شناخته می‌شود، بازی‌بازان و طرفداران دریافتند که این محتوا می‌تواند برای خود بازی کاملی باشد و بازی فراتر از انتظارها است. دیگر زمانی تا انتشار این بازی باقی نمانده است و سونی و ناتی داگ آخرین نمایش‌ها را از Uncharted: The Lost Legacy در دسترس طرفداران قرار می‌دهند.

امورز، شرکت سرگرمی های تعاملی سونی، تریلر جدیدی از بازی Uncharted: The Lost Legacy منتشر کرد. با این که از این ویدیو به عنوان تریلر نام برده می‌شود اما با مشاهده آن درمی‌یابیم که بیشتر شبیه به یک تبلیغ تلویزیونی است. این تریلر تنها ۳۰ ثانیه طول می‌کشد اما بسیار هیجان انگیز و درگیر کننده است و صحنه های اکشن بازی را به سرعت نشان‌مان می‌دهد.

در این تریلر، دیالوگ، مبارزه، صحنه‌های اکشن با پای پیاده و با جیپ و شلیک به بالگرد توسط کلویی را مشاهده می‌کنیم و هر چه بیشتر برای تجربه بازی مشتاق تر می‌شویم. همان طور که می‌دانید، در Uncharted: The Lost Legacy خبری از شخصیت محبوب سری، یعنی نیتن دریک نخواهد بود و با دو شخصیت نام آشنا در سری به نام های کلویی و نیدین بازی خواهیم کرد. این دو شخصیت زن که در شماره های پیشین سری آنچارتد معرفی شده‌ بودند و طرفداران با حرفه‌ای بودن آن ها آشنایی دارند. کلویی در قسمت دوم آنچارتد معرفی شد و نقش مهمی در طول داستان بازی داشت. او همچنین در قسمت سوم نیز حضور سطحی و کم رنگی داشت. در طرف دیگر، نیدین در Uncharted 4: A Thief’s End معرفی شد و شخصیتی با پتانسیل بالا به نظر می‌آمد. این پتانسیل ها قطعا در Uncharted: The Lost Legacy بیشتر خود را نشان خواهند داد.

از دیگر اخبار منتشر شده از بازی Uncharted: The Lost Legacy می‌توان به  دلیل حضور نداشتن نیتن دریک در بازی  و اطلاعاتی از ربط درجه سختی با روابط شخصیت های اصلی اشاره کرد. همچنین شما می‌توانید از اینجا ، تصاویر ۴K منتشر شده از بازی (نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو) و از اینجا ، نمایش گیم‌پلی بازی Uncharted: The Lost Legacy در E3 2017 را تماشا کنید و لذت ببرید.

اما علاوه بر این ها شما می‌توانید در زیر، تریلر جدید بازی را تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *