تماشا کنید: تاریخ انتشار بازی Don’t Knock Twice مشخص شد

ویدیو

استودیوی مستقل  Wales Interactive، به تازگی تاریخ انتشار عنوان ترسناک و وابسته به فیلم خود، یعنی بازی Don’t Knock Twice را مشخص کرد.

همراه با این اعلام، تریلر و تصاویر جدیدی نیز از بازی منتشر شده که بازی‌بازان را بیشتر با آن آشنا می‌کند.

طبق اعلام سازنده، بازی Don’t Knock Twice در تاریخ ۵ سپتامبر سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم های پلی‌استیشن وی‌آر، آکیولس ریفت، اچ تی سی وایو و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. بازی‌بازانی که بازی Don’t Knock Twice را برروی هر کدام از پلتفرم های اشاره شده پیش خرید کنند، دو نسخه از بازی را دریافت خواهند کرد؛ یک نسخه که از دستگاه واقعیت مجازی شما استفاده می‌کند و یک نسخه که از این دستگاه پشتیبانی نمی‌کند. اگر می‌خواهید نسخه واقعیت مجازی را تجربه کنید باید مبلغ ۱۹٫۹۹ دلار پرداخت کرده و نسخه مورد نظر را دریافت نمایید اما از آن جا که کنسول ایکس‌باکس وان از هیچ دستگاه واقعیت مجازی پشتیبانی نمی‌کند، تنها می‌توان نسخه معمولی بازی را خریداری کرد که ۱۴٫۹۹ دلار قیمت دارد.

علاوه بر این ها، پیش خرید بازی برای استیم و ایکس‌‌باکس وان هم‌اکنون در دسترس قرار دارد و بازی‌بازان می‌توانند از شرایط خوب موجود استفاده کنند. اگر بازی را هم‌اکنون پیش خرید کنید، ۲۰ درصد تخفیف دریافت خواهید کرد و قیمت بازی از ۲۰ دلار به ۱۶ دلار و از ۱۵ به ۱۲ دلار کاهش پیدا خواهد کرد. هنوز خبری از پیش خرید نسخه‌ پلی‌استیشن وی آر بازی نیست و معلوم نشده که آیا تخفیف خاصی نیز شامل پیش خرید این نسخه از بازی خواهد شد یا خیر.

عنوان Don’t Knock Twice یک بازی برگرفته از یک فیلم با همین نام است. در این بازی ترسناک، باید در نقش یک مادر، دختر خود را نجات داده و او را از شر مرگ و شیاطین دور کنید. در بازی یک عمارت بزرگ در دسترس بازی‌بازان قرار دارد که می‌توان با استفاده از فناوری واقعیت مجازی خود را دقیقا درون آن حس کرد و به شدت در اتمسفر آن فرو رفت. با این که Don’t Knock Twice تنها ۲ تا ۳ ساعت گیم‌پلی مفید دارد اما راز و رمز ها و جمع کردنی های بسیاری در عمارت وجود دارند که انتظار شما را می‌کشند.

همان طور که گفته شد، بازی Don’t Knock Twice در تاریخ ۵ سپتامبر سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم های پلی‌استیشن وی‌آر، آکیولس ریفت، اچ تی سی وایو و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. تریلر و تصاویر جدیدی از بازی منتشر شده است که می‌توانید آن ها در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *