لانچر اندرویدی مایکروسافت موسوم به Arrow به زودی یک آپدیت بزرگ دریافت خواهد کرد

اپلیکیشن اندروید اخبار

شرکت مایکروسافت به‌زودی یک به‌روزرسانی بزرگ برای لانچر اندرویدی خود یعنی Arrow منتشر خواهد کرد.

لانچر Arrow در بین کاربران اندرویدی محبوبیت بسیار کمی دارد؛ اما مایکروسافت امیدوار است تا این اپلیکیشن را با انتشار آپدیت‌های منظم و اضافه کردن قابلیت‌ها جدید و اعمال بهبودهای مختلف ارتقا بخشد.

آخرین به‌روزرسانی بزرگ لانچر Arrow در تابستان سال گذشته منتشر شد؛ اما پس از آن تقریبا هر ماه یک آپدیت جزئی از طریق فروشگاه گوگل‌پلی برای این اپلیکیشن ارائه شده است. افرادی که از لانچر یاد شده استفاده می‌کنند مطمئنا از شنیدن این خبر که مایکروسافت قرار است یک آپدیت بزرگ دیگر برای آن منتشر کند، خوشحال خواهند شد.

هم‌ اکنون Arrow Launcher 3.0 از در کانال بتا منتشر شده و پس از گذراندن دوره‌ی کوتاه انجام تست‌های اولیه، نسخه‌ی عمومی این اپلیکیشن از طریق گوگل‌پلی در دسترس همه‌ی کاربران قرار خواهد گرفت و همه می‌توانند از امکانات و قابلیت‌های جدید آن استفاده کنند.

از جمله‌ مهم‌ترین تغییرات این نسخه که مایکروسافت به آن‌ها اشاره کرده، می‌توان به قابلیت انتخاب اسکرول افقی یا عمودی در صفحه‌ی لیست اپلیکیشن‌ها اشاره کرد. علاوه بر این یک صفحه‌ی جدید ابزار به لانچر مورد بحث اضافه شده که با استفاده از آن کاربران می‌توانند کارت‌های ابزارهای مختلف را به عنوان صفحات جداگانه پین کرده یا مطابق سلیقه‌ی خود سفارشی سازی کنند.

علاوه بر این، تغییراتی جزئی در بخش پشتیبان‌گیری و بازیابی لانچر Arrow اعمال و تعدادی از باگ‌های نسخه‌ی قبل هم رفع شده است. البته با توجه به لیست تعییرات این نسخه، نمی‌توان این آپدیت جدید را آنطور که مایکروسافت آن را بزرگ دانسته، یک به‌‌روزرسانی قابل توجه به حساب آورد.

در هر صورت شاید این به‌روزرسانی تغییرات دیگری هم داشته باشد بنابراین باید کمی صبر کنیم تا نسخه‌ی جدید لانچر Arrow به صورت عمومی منتشر شود تا پس از نصب آن، از وجود امکانات و یا تغییرات دیگر آگاه شویم. در گالری زیر می‌توانید تصاویر محیط این اپلیکیشن را مشاهده کنید.

نظر شما در این مورد چیست؟

در زومیت بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "زومیت" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *