۵ برنامه ای که می بایست در ویندوز ۱۰ امتحان کنید!

با افزایش تعداد برنامه ها و بازی های استور ویندوز ۱۰، نمی توان همیشه از برنامه های جدید باخبر شد. اما برخی از این برنامه ها بسیار کاربردی بوده و تقریبا همه افراد می بایست حداقل یک بار آنها را امتحان کنید.

Speedtest by Ookla

speedtest

این برنامه برای همه افراد، و می توان گفت، همه کسانی که از اینترنت کم سرعت و یا غیر مطمعنی استفاده می کنند، مناسب است. برنامه جدید Speedtest برای ویندوز ۱۰ کار را آسان می کند. این برنامه بطور خودکار مکان شما را پیدا کرده و نزدیک ترین “hop” را پینگ “ping” می گیرد. تست پینگ را اجرا کرده و سرعت آپلود و دانلود شما را اندازه می گیرد.

برنامه بصورت لحظه ای و real-time سرعت را بصورت گراف از زمان تست نشان داده و آمار کامل سرعت را می دهد. شما می توانید نتایج تست سرعت خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و با آنها مقایسه کنید.


۹Notes

9notes-win10-screen

۹notes برنامه ای برای طراحی و نوشتن است که روی پلتفرم های رایانه، موبایل و تبلت ارائه شده است. شما می توانید هر تعداد لیست یادداشت ایجاد کنید که می توانید آن را مدیریت کنید. این برنامه چندین نمونه برای ایجاد لیست دارد که بخش های مختلفی را شامل می شود. این برنامه ابزار مختلفی را برای ایجاد صفحات یادداشت در اختیار شما قرار می دهد. ۹Notes فایل هایی با پسوند TIFF, PNG, JPEG و PDF را می پذیرد و همچنین ابزار قدرتمندی را برای نوشتن یادداشت در اختیار شما قرار می دهد.


Instagram

instagram-win10-screen

اینستاگرام را تقریبا همه شناخته و روی دستگاه های ویندوزی خود نصب دارند. همانطور مطلع هستید، این برنامه فقط روی گوشی های هوشمند قابل نصب بود که اخیرا نسخه رایانه آن نیز منتشر شد. در این برنامه می توان عکس یا ویدیو های خود را با دیگران اشتراک گذاشته و دوستان خود را تگ کنید. دیگران می توانند عکس های شما را دیده و نظر بدهند. میتوان به یکدیگر پیام خصوصی داد. با اینستاگرام می توانید عکس های ذخیره شده در دستگاه خود را به اشتراک گذاشته و یا می توانید از طریق دوربین دستگاه، در لحظه عکس گرفته و قرار دهید.


Musbox

musbox-win10-screen

Musbox نرم افزار third-party همان Groove مایکروسافت است. این برنامه تقریبا همانند Groove Music بوده و لیستی از آهنگ ها را در خود جای داده است. Musbox رابط کاربری زیبا و ساده ای داشته و به راحتی می توانید آهنگ های مورد نظر خود را پیدا کنید. این برنامه نزدیک به ۱۴۰۰ آلبوم را در خود جای داده است. اگر از علاقمندان موسیقی هستید، حتما این برنامه را امتحان کنید.


Sticklings

sticklings-win10-screen

Sticklings بازی پازلی جذابیست که می توانید روی ویندوز ۱۰ گوشی و رایانه خود نصب کنید. در این بازی یک مسیر مستقیم را حرکت کرده و فقط یک کلیک کرده و تغییر مسیر می دهید. در این مسیر موانعی وجود داشته که باعث جذابیت آن می شود. اگر طرفدار بازی های پازلی هستید، توصیه می کنیم این بازی را حداقل یکبار امتحان نمایید.

شما در ادامه می توانید لینک تمامی این برنامه ها را مشاهده کرده و از استور آن ها را دریافت کنید.

در وینفون بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "وینفون" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *