اپلیکیشن View 3D به روز رسانی جدیدی دریافت کرد

اخبار ویندوز

همان طور که می دانید بهترین راه ممکن برای نمایش اشیاء سه بعدی در محیط های واقعی استفاده از گجت مشهور و پرطرفدار مایکروسافت یعنی هالولنز است. اما اگر به انجام این کار همراه با اضافه کردن کمی خلاقیت علاقه دارید پیشنهاد ما استفاده از اپلیکیشن فوق العاده مایکروسافت یعنی View 3D است. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

این اپلیکیشن فوق العاده که اخیرا نیز به نسخه جدید خود به روز رسانی شده بهترین راه حل ماست. در نسخه جدید اپلیکیشن View 3D که فعلا تنها برای کاربران اینسایدر حلقه فست عرضه شده است شاهد تغییر شماره نسخه اپلیکیشن به ۱.۱۷۰۸.۴۰۲۲.۰ هستیم. در این نسخه ویژگی های جدید و مرد انتظاری نیز یافت می شوند که از جمله آن می توان نهایی شدن امکان نمایش محتوای سه بعدی در نمای حقیقی اشاره کرد. همچنین در نسخه جدید اپلیکیشن View 3D شاهد تغییر آیکون و پیام خوش آمد گویی برنامه و علاوه بر آن اضافه شدن گالری جدیدی از اشیاء سه بعدی نیز هستیم.

در این نسخه کاربران می توانند علاوه بر استفاده از مریخ پیمای همیشگی از نمونه های جدیدی چون Harajuku Girl, T-Rex, Elephant, Pink Monster و دیگر نمونه های موجود در سایت Remix 3D نیز برای خلق اثر مورد نظر خود استفاده کنند. ناگفته نماند که در نسخه جدید اپلیکیشن View 3D بسیاری از باگ ها و مشکلات این اپلیکیشن مرتفع شده اند. لازم به ذکر است که این به روز رسانی در حال حاضر صرفا برای کاربران اینسایدر حلقه فست عرضه شده و به زودی برای عموم نیز منتشر خواهد شد. کاربران اینسایدر حلقه فست می توانند با مراجعه به اینجا نسخه جدید اپلیمشن View 3D را دریافت کنند.

در وینفون بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "وینفون" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *