آیا سرفس فون بدنه فلزی خواهد داشت؟

اخبار ویندوز

بر اساس شایعات گوناگون، مایکروسافت در حال کار روی سرفس فون با مشخصاتی قدرتمند است. همچنین گفته می شود که سرفس فون از پلتفرم اندرومدا مایکروسافت بهره خواهد برد و احتمالا در همین راه، مایکروسافت ویندوز ۱۰ موبایل را بازنشسته خواهد کرد. با این حال هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از این دستگاه احتمالی در دست نیست. بر اساس یک پتنت جدید که جزئیات آن منتشر شده، ممکن است سرفس فون به بدنه فلزی مجهز شده باشد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت تا کنون پتنت های زیادی از طرح های منحصر به فرد را برای دستگاه موبایل آینده خود ثبت کرده است. امروز اطلاعات پتنت دیگری منتشر شده که اطلاعات بیشتری را درباره سرفس فون نشان می دهد. این پتنت بدنه فلزی این دستگاه را تأیید می کند و همچنین خطوط آنتن که امروزه روی دستگاه های زیادی از جمله آیفون ها وجود دارد را نشان می دهد.

این پتنت جدید یک بار دیگر تأیید می کند که این دستگاه افسانه ای ممکن است در وسط دستگاه دارای یک لولا باشد. این پتنت در فوریه ۲۰۱۶ ارسال شده، ولی دیروز منتشر شده است که نشان می دهد احتمالا مایکروسافت هنوز روی این دستگاه کار می کند.

با ارائه سرفس فون، مایکروسافت قصد دارد دستگاهی را در میان کامپیوترهای شخصی و گوشی های هوشمند ایجاد کرده و در حقیقت دسته بندی جدیدی را وارد بازار کند. این دستگاه اولین فبلتی خواهد بود که به طور کامل تجربه دسکتاپ را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد. این دستگاه می تواند نرم افزارهای قدیمی که برای کامپیوترهای شخصی ساخته شده اند و همچنین اپلیکیشن های یونیورسال که در استور ویندوز موجود هستند را اجرا کند.

سرفس فون فاصله بین دسکتاپ و تلفن همراه را پر خواهد کرد و به عنوان یک نقطه عطف در تلاش های بلندپروازانه برای همگام سازی تجربیات دسکتاپ و گوشی های هوشمند که در حال حاضر بسیار دور از یکدیگر هستند، به شمار می آید.

نظر شما در مورد این پتنت چیست؟ آیا واقعا به سرفس فون مربوط است؟

در وینفون بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "وینفون" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *