ویندوز اینسایدرها در آخرین Bug bash بیش از ۱۰۸۰۰۰ مورد رسیدگی و بررسی را به اتمام رساندند

اخبار اخبار مایکروسافت اخبار ویندوز اخبار ویندوز موبایل

در همین زمینه Anita George اظهار داشته، که در طی این رویداد ویندوز اینسایدر ها در حدود ۱۰۸۹۰۰ جستجو و پیگیری را انجام داده اند و عدد خیره کننده ۱۱۵۱۰۰ بازخورد را ارسال کرده اند. همان طور که شما هم حدس می زنید برگزاری چنین رویدادی در این مقیاس فرآیندی بسیار پیجیده و سنگین خواهد بود، به همین علت مایکروسافت تیم ویژه ای با نام Bug Bash Crew را مامور انجام این پروژه کرده است. در طی این رویداد گروه Bug Bash که ترکیبی از تیم اینسایدر، تیم سرفس، تیم اکس باکس و هالولنز و موبایل و … گرد هم می آیند و در جهت شناسایی و رفع باگ ها همکاری می کنند.

در ادامه George اضافه می کند این افراد مسئولیت های دیگری نظیر نظارت بر روند جستجوی باگ ها، تنظیم و برگزاری وب کنفرانس، مشاهده و نظارت بر اطلاعات، طراحی بنر Bug Bash و صدور برآورد کلی از فعالیت ها را بر عهده دارند.

در تصویر فوق تیم اصلی Bug Bash را مشاهده می کنید.

در رویداد اخیر Bug Bash مایکروسافت تیم داخلی هم تشکیل داد تا باگ های به خصوص مثل باگ هایی که منجر به بروز مشکلات اتصالی می شوند را شناسایی کنند.

در ادامه George اضافه می کند:

در رویداد Bug Bash ماه فوریه ما روندی کاملا متفاوت را با الهام از تمامی تجارب و تلاش هایی که در آفریقا و دیگر نقاط دنیا جهت بهبود کسب و کار انجام داده بودیم در پیش گرفتیم. بدین منظور در یکی از ساختمان های خود ردموند شبکه اینترنت ضعیف و محدودی را برقرار کردیم تا شرایطی را که بسیاری از مردم دنیا به هنگام تلاش جهت اتصال به اینترنت و دسترسی به تکنولوژی تجربه می کنند، شبیه سازی کنیم و درک بهتری از شرایط میدانی و واقعی داشته باشیم. این بخش از رویداد که به میزبانی و مدیریت Dona Sarkar انجام گرفت را Nigeria Day یا روز نیجریه نامیدیم، البته این تجربه فقط شامل دسترسی به اینترنت ضعیف و کند نبود چرا که در طی این بخش از پروژه غذای خوشمزه و موسیقی آفریقایی هم همراه ما شده بود.

George به عنوان توضیحات آخر جزییاتی از عملکرد ویندوز اینسایدر ها در رویداد Bug Bash به شرح زیر ارایه داد:

  • کامل ترین ماموریت ما مربوط به ویژگی جدید نور شب Nightlight بود.
  • اپلیکیشن ها و بازی ها دسته بندی بودند که بیش ترین تعداد بازخورد را از طرف اینسایدر ها دریافت کردند.
  • خارج از ایالات متحده اینسایدرهای کشور آلمان بیش ترین بازخورد را ارسال کردند، و هندی ها با اندک اختلافی در مقام بعدی قرار گرفتند.

در ادامه می توانید شرح کامل این رویداد را در این لینک مطالعه فرمایید. در مجموع روند توسعه ویندوز ۱۰ که با کمک اینسایدر ها و با استفاده از نظرات و پیشنهادات آن ها در حال انجام است بهتر است یا توسعه ویندوز به شکل ویندوز های قبلی؟

در وینفون بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "وینفون" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *