وایبر توسعه اپلیکیشن ویندوز ۱۰ خود را به حالت تعلیق در آورد

اخبار اخبار ویندوز اخبار ویندوز موبایل

ماه ها قبل وایبر نهایتا تصمیم گرفت که اپلیکیشن خود در ویندوز فون را به نسخه ی یونیورسال ارتقا دهد و پس از آن نیز این شرکت با به روز رسانی های مداوم، همیشه سعی در کامل تر کردن و بهبود عملکرد اپلیکیشن خود در ویندوز داشته است. اکنون اخبار نه چندان خوبی به گوشی می رسد و به نظر می رسد وایبر در نظر دارند برای مدتی روند توسعه ی اپلیکیشن یونیورسال خود در ویندوز ۱۰ را متوقف سازد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بر اساس گزارش وبلاگ آلمانی WindowsArea.de، در ایمیلی که به یک از مشتریان ارسال شده، یکی از نمایندگان بخش پشتیبانی وایبر تایید کرده که این شرکت تصمیم گرفته است تا به روز رسانی ها برای این اپلیکیشن را “تا اطلاع ثانوی” به حالت تعلیق در بیاورد.

بخشی از متن ایمیل:

به منظور تخصیص منابع محدود شرکت خود در کارآمد ترین راه ممکن، ما تصمیم گرفتیم که تا اطلاع ثانوی به روز رسانی اپلیکیشن برای ویندوز ۱۰ موبایل و ویندوز ۱۰ در حالت تعلیق نگه داریم.

عرضه هیچ نسخه ای در آینده قابل پیش بینی برنامه ریزی نشده است. اگر برنامه های ما تغییر کند و تصمیم به انتشار به روز رسانی داشته باشیم ما این موضوع را رسیدگی خواهیم کرد.

ما برای این موضوع عذرخواهی می کنیم.

بر اساس این ایمیل به نظر می رسد این برنامه برای مدتی رها و توسعه ی آن متوقف خواهد شد. مشاهده ی چنین چیزی مایه ی تاسف است، مخصوصا این که تا کنون وایبر به روز رسانی های منظمی را برای این اپلیکیشن در ویندوز ۱۰ عرضه می کرده است و آخرین به روز رسانی آن نیز مربوط به اواخر ماه ژانویه بوده است.

توجه داشته باشید که این اپلیکیشن هنوز هم به طور کامل قابل استفاده خواهد بود و بر اساس ایمیل به احتمال زیاد پس از مدتی شاهد از سرگیری روند توسعه ی آن خواهیم بود.

در وینفون بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "وینفون" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *