نسخه ابتدایی اپلیکیشن یونیورسال سرویس ذخیره سازی ابری MEGA وارد استور ویندوز ۱۰ شد!

اخبار اخبار ویندوز اخبار ویندوز موبایل

MEGA یکی از بهترین و معروف ترین سرویس های ذخیره سازی ابری آنلاین در میان پلتفرم های مختلف است که کاربران بسیار زیادی از سراسر جهان دارد. MEGA پیش از این با انتشار اپلیکیشن خود برای ویندوز فون و لینوکس، نشان داده است که پشتیبانی خوبی از پلتفرم کوچک مایکروسافت و سایر جوامع کوچک دارد. مدتی قبل در خبری به اطلاع شما رساندیم که این شرکت نسخه یونیورسال اپلیکیشن خود را به زودی عرضه خواهد کرد و اکنون سرانجام نسخه آلفا این اپلیکیشن وارد استور شده است.

اپلیکیشن فعلی MEGA Privacy با رابط کاربری قدیمی و مشکلاتی مانند سرعت کم بر روی ویندوز ۱۰ موبایل که به دلیل عدم سازگاری کامل آن با پلتفرم ویندوز ۱۰ بر روی موبایل به وجود آمده، کاملا از رده خارج و نامناسب است. همچنین این اپلیکیشن تا کنون تنها بر روی موبایل در دسترس بوده و نسخه ی مخصوص ویندوز ۱۰ دسکتاپ از آن وجود نداشته است. حال با ورود نسخه یونیورسال این اپلیکیشن به استور ویندوز ۱۰، این اپلیکیشن با طراحی کاملا جدید و یکپارچه با ویندوز ۱۰ در دسترس تمام دستگاه های ویندوزی قرار خواهد گرفت.

به نظر می رسد مایکروسافت با معرفی پلتفرم یونیورسال در ویندوز ۱۰، توانسته موفقیت خوبی را کسب کند و هر روز شاهد هستیم که اپلیکیشن ها و بازی های یونیورسال بیش تری به استور ویندوز ۱۰ راه می یابند که بسیار خوشحال کننده است.

لازم به ذکر است که در حال حاضر نسخه آلفا یا در حال توسعه ی MEGA در استور قرار گرفته است و هنوز این نسخه برای استفاده ی عموم مناسب نخواهد بود، ولی انتظار می رود به زودی فاز آلفا خارج شده و به صورت پایدار در دسترس تمام کاربران قرار بگیرد.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : ۱۴ مگابایت
  • منتشر کننده : Mega Limited
  • پشتیبانی از رم ۵۱۲ : بله
  • نسخه تحت اندروید : بله
  • نسخه تحت iOS : بله

در وینفون بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "وینفون" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *