نخستین نشانه ها از پروژه نئون وارد ویندوز ۱۰ شدند!

اخبار اخبار ویندوز

ساعاتی قبل مایکروسافت بیلد جدیدی از ویندوز ۱۰ با شماره نسخه ۱۶۱۸۴ را برای اعضای اینسایدر حلقه ی Fast کامپیوتر عرضه کرد که شامل برخی ویژگی های جدید از جمله My People بود. همان طور که می دانید به روز رسانی بزرگ بعدی ویندوز ۱۰ با نام رمز “رد استون ۳” اواخر امسال عرضه خواهد شد و انتظار می رود به غیر از این قابلیت های جدید، شامل طراحی بهبود یافته و جدیدی نیز باشد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

همان طور که در اوایل سال جاری میلادی در گزارشی به اطلاع شما رساندیم ، مایکروسافت در داخل شرکت، طراحی رابط کاربری جدید خود را “Project NEON“ نامیده است و انتظار می رود که در کنفرانس بیلد ۲۰۱۷ در ماه آینده، ما اطلاعات بسیار دقیق تری از این طراحی جدید ویندوز ۱۰ به دست بیاوریم.

در جدیدترین بیلد رد استون ۳ ویندوز ۱۰، مایکروسافت سرانجام شروع به اضافه کردن عناصر جدیدی از پروژه نئون به ویندوز ۱۰ کرده است. تجربه جدید My People و اپلیکیشن People اکنون هنگامی که شما بر روی آن ها حرکت می کنید، یک انیمیشن جدید برای عناصر لیست را نشان می دهند. مایکروسافت این افکت را “Reveal experience” می نامد و یک انیمیشن جالب و تمیز به نظر می رسد:

واضح است که ما هنوز شاهد نسخه ی اولیه این افکت جدید هستیم، ولی اگر صادقانه بگوییم، با این حال این تغییر بسیار جالب و دوست داشتنی است. Reveal experience در NEON شروع بسیار بزرگی برای مایکروسافت است، زیرا که برخی از طرح های مفهومی داخلی نشان می دهند که این تغییر همچنین با منوی استارت تبلت های ویندوز ۱۰ نیز ادغام و یکپارچه خواهد شد. حتی به غیر از آن، مایکروسافت برنامه های بسیار بزرگ تری را برای پروژه نئون در نظر دارد و این تنها بخش بسیار کوچکی از این پروژه است. در حقیقت این شرکت در حال حاضر شروع به اضافه کردن بخش هایی از پروژه نئون به برنامه هایی مانند Groove Music کرده است، اگر چه تغییرات کنونی بسیار ظریف و کوچک هستند.

همان طور که گفته شد، به احتمال زیاد تمرکز اصلی مایکروسافت در کنفرانس بیلد ۲۰۱۷ و رد استون ۳ ویندوز ۱۰ بر روی پروژه نئون خواهد بود، مگر این که مایکروسافت برای رد استون ۳ چیزی بزرگ تر برنامه ریزی کرده باشد که ما از آن بی خبریم. بنابراین در این کنفرانس شاهد انتشار تمام اطلاعات در مورد به روز رسانی بزرگ بعدی ویندوز ۱۰ خواهیم بود.

نظر شما در مورد به روز رسانی بعدی ویندوز ۱۰ چیست؟

در وینفون بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "وینفون" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *