جدیدترین ویدیو گیم‌پلی عنوان Sea of Thieves را با بازی فیل اسپنسر مشاهده کنید

اخبار اخبار اکس باکس

اخیرا ویدیو گیم‌پلی جدیدی از عنوان انحصاری Sea of Thieves منتشر شده است. نکته‌ی جالب درباره‌ی این ویدیو این است که فیل اسپنسر، رئیس بخش اکس‌باکس، شخصا بازی را انجام می‌دهد. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را در وینفون تماشا کنید.

بازی جدیدی که از سوی استودیو Rare در حال توسعه است، هم‌اکنون در مرحله‌ی آلفا قرار دارد و تنها تعداد معدودی قادر به استفاده و آزمایش آن خواهند بود. شما در این بازی در نقش دزدان دریایی‌ای قرار می‌گیرید که باید دریاها را برای کشف‌های خود بپیمایید.

حال در آخرین ویدیو این عنوان ما شاهد حضور فیل اسپنسر نیز هستیم که در سفر اخیر خود به بریتانیا از استودیوی سازنده‌ی این بازی دیدن کرده است. Sea of Thieves یکی از عناوین انحصاری اکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ است که سبک خاصی را ارائه می‌دهد. استودیوی Rare قصد دارد با این عنوان، جنبه‌ی سرگرمی بیش‌تری به بازی‌های این نسل بیافزاید، عنصری که در خیلی از بازی‌های امروزی به دست فراموشی سپرده شده است و ما تنها شاهد روایت‌های سینماتیک هستیم. بنابرین اگر تاکنون نتوانستیم در حلقه‌ی آلفا برای تست این عنوان قرار بگیرید، پس ویدیو بالا را از دست ندهید.

شما می‌توانید این ویدیو را در زیر مشاهده کنید:

در کنفرانس E3 امسال مایکروسافت، علاوه بر معرفی بازی‌ها جدید، اطلاعات بیش‌تری از این عنوان منتشر خواهد شد و ما بالاخره می‌توانیم تاریخ انتشار دقیق این عنوان را مشاهده کنیم.

دیدگاه خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید. آیا این عنوان توانسته نظر شما را به خود جلب کند.

در وینفون بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "وینفون" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *