به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰ زودتر از حد انتظار از راه خواهد رسید!

اخبار اخبار ویندوز اخبار ویندوز موبایل

در ماه اکتبر گذشته در جریان رویداد ویندوز ۱۰ در شهر نیویورک، مایکروسافت رسما از به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰، که با نام رمز “رد استون ۲” شناخته می شد، رونمایی کرد. در این مراسم، مایکروسافت اعلام کرد که این به روز رسانی در “اوایل ۲۰۱۷” منتشر خواهد شد، اما تا کنون زمان دقیقی از آن در دسترس قرار نگرفته است. اکنون اطلاعات بیش تری در رابطه به زمان انتشار این به روز رسانی منتشر شده که برای کاربران خوشحال کننده خواهد بود. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اکنون بر اساس برخی منابع، مایکروسافت به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰ را در ماه آوریل عرضه خواهد کرد. بر اساس این گزارش، این به روز رسانی دارای شماره نسخه ی ۱۷۰۳ خواهد بود. با وجود این که این شماره نسخه، انتشار در ماه مارس ۲۰۱۷ را نشان می دهد، این منبع ادعا کرده که به روز رسانی در آوریل ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.

درست مانند به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰، مایکروسافت به روز رسانی کریترز را نیز برای اطمینان از ارائه ی بهترین تجربه به کاربران ویندوز ۱۰ به تدریج عرضه خواهد کرد، اما کاربران در صورتی که دوست داشته باشند قادر خواهند بود که به صورت دستی دستگاه خود را به به روز رسانی کریترز ارتقا دهند.

مایکروسافت در حال حاضر در مرحله ی نهایی کردن چیزها برای به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰ می باشد. انتظار می رود که مرحله ی اضافه کردن ویژگی های جدید به به روز رسانی کریترز در اواسط / اواخر ژانویه یا اوایل فوریه به پایان رسیده باشد، به این معنی که بسیاری از ویژگی هایی که قرار است در این به روز رسانی وجود داشته باشد تا آن دوره اضافه شده است. البته این موضوع قطعا به این معنا نیست که به روز رسانی در حال حاضر “تکمیل” شده باشد، زیرا که مایکروسافت در حال حاضر مشغول به کار بر روی بهبود نهایی ویژگی های جدید و رفع اشکالات پیش از انتشار رسمی آن می باشد.

این شرکت در حال حاضر شروع به برنامه ریزی برای به روز رسانی بزرگ بعدی، موسوم به “رد استون ۳” کرده است که انتظار می رود دارای طیف وسیعی از ویژگی های جدید، از جمله یک زبان طراحی بهبود یافته برای سیستم عامل باشد. گفته می شود که مایکروسافت برنامه ریزی کرده تا پیش از پایان سال ۲۰۱۷ به روز رسانی رد استون ۳ را نیز منتشر کند، اما هنوز همه چیز در مراحل اولیه ی توسعه است و هنوز هیچ تاریخ دقیقی برای آن در نظر گرفته نشده است.

توجه داشته باشید که این ها برنامه های داخلی مایکروسافت هستند و ممکن است که این شرکت هر زمان که لازم بداند برنامه های خود را تغییر دهد. البته در این مرحله از توسعه، بعید به نظر می رسد که آن ها تغییرات عمده ای در برنامه های خود ایجاد کنند.

اگر شما هنوز با تغییرات به روز رسانی کریترز کاملا آشنا نیستید، پیشنهاد می کنیم حتما این مطلب را مشاهده کنید.

نظر شما در مورد زمان انتشار به روز رسانی کریترز چیست؟

در وینفون بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "وینفون" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *