برنامه Groove Music ویندوز ۱۰ موبایل به زودی یک به روز رسانی مهم دریافت می کند

اخبار اخبار ویندوز موبایل

ما قبلا به اطلاع شما رسانده بودیم که Groove Music ویندوز ۱۰ به زودی ویژگی های جدید دریافت می کند. این به روز رسانی شامل تغییرات عمده ای نظیر تصاویر موزیکال، اکولایزر و… خواهد شد. مایکروسافت در حال حاضر این ویژگی ها را در بیلد های داخلی تست می کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بر اساس یک گزارش از aggiornamentilumia، برخی از ویژگی های جدید گروو ویندوز ۱۰ به ویندوز ۱۰ موبایل نیز می آیند. جلوه های بصری و اکولایزر روی موبایل تست شده اند. در حاضر هیچ خبری در دسترس نیست که چه زمانی این ویژگی ها در دسترس قرار می گیرند، اما فکر می کنیم که مایکروسافت به زودی آن ها را در رد استون ۴ منتشر می کند.

Groove Music

جلوه های بصری دو نوع مختلف تصویر را ارائه می دهد؛ یک روبان و دیگر ذرات که بر اساس موسیقی پخش می شوند. اکولایزر نیز شامل دکمه های لغزنده ای می شود که می توانید از آن ها برای تنظیم سیگنال های صوتی و فرکانس استفاده کنید.

Groove Music

حداقل مایکروسافت برای اولین بار ویژگی های جدید را به صورت گروهی ارائه می دهد، هر چند ویژگی های جدید به روز رسانی ویندوز ۱۰ موبایل به مدت طولانی متوقف شده اند. اگر اطلاعات بیشتری در این مورد منتشر شود به شما اطلاع می دهیم.

در وینفون بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "وینفون" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *