بازارهای احتمالی برای عرضه محصولات ۲۰۱۷ نوکیا فاش شد

اخبار

یک لیست از نام کشورهایی که محصولات جدید نوکیا احتمالا در آنجا به فروش خواهد رسید، فاش شده است.

به‌تازگی یک لیست از بازارهای احتمالی برای عرضه‌ی محصولات ۲۰۱۷ کمپانی نوکیا در اینترنت منتشر شده است. این لیست تقریبا بر اساس بخش پشتیبانی رسمی وب‌سایت اچ‌ام‌دی گلوبال در طی هفته‌های اخیر به‌دست آمده و منبع این خبر نیز اعلام کرده که وجود وب‌سایت‌های جدید نشان‌دهنده‌ی این موضوع است که نوکیا محصولات خود را در چه کشورهایی به فروش خواهد رساند. در لیست مورد بحث نام کشورهای انگلیس، آلمان، فرانسه، اسپانیا، فنلاند، لهستان، اکراین، روسیه، هند، هنگ‌کنگ، تیوان، فیلیپین، مالزی، ویتنام و آفریقای جنوبی به چشم می‌خورد. به یاد داشته باشید که این کشورها الزاما تنها مناطقی نخواهند بود که نوکیا تصمیم گرفته محصولات جدید خود را در آنجا عرضه کند؛ اما به احتمال زیاد اولویت این شرکت برای فروش محصولات، کشورهای یاد شده خواهد بود.

انتظار می‌‌رود در طی چند ماه آینده نوکیا محصولات جدیدی از جمله گوشی‌ نوکیا ۳، نوکیا ۵ و نوکیا ۶ و مدل جدید نوکیا ۳۳۱۰ را عرضه کند. البته گوشی‌هوشمند نوکیا ۶ قبلا در کشور چین عرضه شده است. بر طبق خبرهایی که تا کنون منتشر شده گفته می‌شود نوکیا در رویداد مطبوعاتی خود در کنگره‌ی جهانی موبایل امسال از محصولات یاد شده رونمایی خواهد کرد. علاوه بر این شاید این کمپانی از رویداد یاد شده به منظور ارائه‌ی اطلاعاتی در مورد گوشی‌هوشمند نوکیا ۸ بهره ببرد. همانطور که احتمالا می‌دانید طی چند ماه اخیر شایعاتی در مورد این گوشی رده‌بالا منتشر شده است. از بین کشورهایی که به نام آن‌ها اشاره شد، انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک نوکیا حداقل یکی از محصولات خود را در انگستان، آلمان، روسیه و تایوان عرضه کند چراکه به‌تازگی گوشی‌های ساخت برند نوکیا تاییدیه‌هایی را از این کشورها دریافت کرده و علاوه بر این برخی از خرده‌فروشان محلی در این نواحی جزئیاتی از گوشی‌های جدید نوکیا را تایید کرده‌اند.

نکته‌ی جالب در مورد لیست فوق‌الذکر این است که نامی از کشور آمریکا در آن دیده نمی‌شود. بر اساس گزارش‌های اخیر گفته شده که نوکیا قصد دارد تا امسال بر معرفی محصولات رده‌پایین و میان‌رده‌ی جدید تمرکز داشته باشد. از آنجا که آمریکا یکی از بزرگ‌ترین بازارها برای گوشی‌های هوشمند رده‌بالا محسوب می‌شود، شاید نوکیا در حال آماده کردن خود برای معرفی یک محصول تمام عیار است و عجله‌ای برای معرفی یک پرچمدار جدید ندارد. در هر صورت فردا به احتمال زیاد اطلاعات و جزئیات بیشتری از طریق کنگره‌ی جهانی موبایل ۲۰۱۷ در این رابطه منتشر خواهد شد.

نظر شما در این مورد چیست؟

در زومیت بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "زومیت" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *