اپلیکیشن Windows Maps با رابط کاربری نئون برای موبایل و دسکتاپ به روز رسانی شد

اخبار اخبار ویندوز اخبار ویندوز موبایل

همان طور که می دانید مایکروسافت در به روز رسانی بزرگ بعدی ویندوز ۱۰ که رد استون ۳ نام دارد، قصد دارد با Project NEON دستی بر ظاهر رابط کاربری این سیستم عامل کشیده و آن را متحول سازد. مایکروسافت به تازگی شروع به اضافه کردن حالت Blur یا تیرگی (که یکی از عناصر پروژه نئون است) به برنامه های شخص اول خود، از جمله Groove Music، Movies & TV، View 3D و People کرده است. اکنون این شرکت اپلیکیشن Windows Maps را نیز با این عنصر از پروژه نئون به روز رسانی کرده است.

این به روز رسانی جدید برای اپلیکیشن Windows Maps در کامپیوتر های شخصی، حالت تیرگی را به نوار عنوان یا titlebar اضافه می کند، که سبب می شود ظاهر برنامه بسیار مدرن تر و جذاب تر به نظر برسد. همچنین بر روی موبایل، حالت تیرگی به منوی پایینی، کرکره ای و تنظیمات اپلیکیشن Windows Maps اضافه شده است که واقعا خوب به نظر می رسد. در ادامه می توانید اسکرین شات هایی از آن را مشاهده کنید:

به نظر می رسد این به روز رسانی جدید (نسخه ۵.۱۷۰۵.۱۱۶۲.۰) هنوز در دسترس همه اینسایدر های ویندوز قرار نگرفته است و احتمالا مایکروسافت آن را به تدریج برای تمام اعضا منتشر خواهد کرد.

آیا شما نیز موفق به دریافت این به روز رسانی شده اید؟

دانلود
اطلاعات
  • حجم : ۲۲ مگابایت
  • منتشر کننده : Microsoft Corporation
  • پشتیبانی از رم ۵۱۲ : بله
  • نسخه تحت اندروید : خیر
  • نسخه تحت iOS : خیر

در وینفون بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "وینفون" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *