اسکایپ یونیورسال با بهبود ویژگی Screen Sharing برای اینسایدرها به‌روزرسانی شد!

اخبار اخبار ویندوز موبایل

ماه گذشته بود که بالاخره اسکایپ یونیورسال پسوند Preview را رها کرد اما هنوز هم نسخه‌ی موبایل این پیام‌رسان، از ویژگی‌های نسخه‌ی دسکتاپ این اپ بهره نمی‌برد. حال در آخرین به‌روزرسانی‌ای که برای این اپلیکیشن منتشر شده، ویژگی‌های جدیدی به آن اضافه گشته که شما می‌توانید آن‌ها را در ادامه مطالعه کنید. با وینفون همراه باشید.

نخست، این اپلیکیشن اکنون به شما این اجازه را می‌دهد تا صدایی که درون صفحه‌ی دسکتاپ‌تان قرار دارد را نیز در هنگام اشتراک گذاری صفحه‌نمایش(Screen Sharing) با مخاطبین‌تان به اشتراک بگذارید که در جای خود ویژگی بسیار خوبی به شمار می‌رود. در ثانی، اکنون شما می‌توانید تصاویر به اشتراک گذاشته‌شده را درون خودِ اپلیکیشن اسکایپ باز کنید.(در گذشته از برنامه‌ی Photos استفاده می‌شد.) در آخر نیز به لطف اضافه‌شدن بخشی مربوط به بازخوردهای شما، اکنون انتقادات و پیشنهادات درباره‌ی این اپلیکیشن آسان‌تر از هر زمان دیگری است.

لیست تغییرات:

  • زمانی که صفحه‌ی دسکتاپ خود را به اشتراک گذاشتید، صدای صفحه‌ی دسکتاپ نیز به اشتراک گذاشته می‌شود. حال می‌توانید از فیلم‌ها و موسیقی‌ها در کنار دوستان‌تان لذت ببرید.
  • اکنون می‌توانید تصاویر را بدون خارج‌شدن از اپلیکیشن تماشا کنید. برای انجام این کار تنها نیاز است تا بر روی تصویر موردنظر ضربه بزنید.
  • ما عاشق شنیدن از شما هستیم. حال شما می‌توانید بازخوردهای خود را مستقیما از درون اسکایپ برای ما ارسال کنید.

لازم به ذکر است که اکنون کاشی زنده این اپلیکیشن نیز قادر به نشان دادن پیام‌های شما است.

دیدگاه خود را دریاره‌ی این به‌روزرسانی با ما در میان بگذارید. آیا از عملکرد اسکایپ بر روی ویندوز ۱۰ موبایل رضایت دارید؟

در وینفون بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "وینفون" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *