اسپنسر از رقابت با کنسول PS4، کنسول جدید نینتندو سوییچ و دلایل عدم ورود به حوزه‌ی کنسول‌های دستی سخن می‌گوید!

اخبار اخبار اکس باکس

رئیس بخش اکس‌باکس، فیل اسپنسر هفته‌ی شلوغی را در توییتر داشته است. پس از توضیحات او درباره‌ی اکس‌باکس اسکورپیو و قابلیت Backward Compatibility، او به بحث درباره‌ی سلامت اکوسیستم اکس‌باکس و تحسین عنوان Horizon Zero Dawn پرداخت. حال او نظراتی درباره‌ی رقابت بین کنسول‌های نسل هشتمی و عدم ورود اکس‌باکس به حوزه‌ی کنسول‌های دستی ارائه کرده که شما در ادامه می‌توانید آن‌ها را در وینفون مطالعه کنید.

اخیرا در گزارش غیررسمی‌ای، اعلام شد که کنسول PS4 توانسته است از لحاظ آمار فروش، دو برابر بیش‌تر از اکس‌باکس وان بفروشد. اسپنسر نیز در واکنش به این گزارشات و نظرات کاربران، بیان کرده است که ” صنعت گیمینگ به رقابت بین دو کنسول خلاصه نمی‌شود.”

کاربری در توییتر خطاب به اسپنسر اینگونه گفته است:

توهین تلقی نشود اما زمانی که به‌فروش دو برابری توجه می‌کنیم، می‌توان این‌طور برداشت کرد که بازی‌های خوب، علاوه بر تاثیر مثبت در فروش کنسول، طرفداران را افزایش می‌دهد و باعث افزایش درآمد می‌گردد.

اسپنسر در پاسخ گفته است:

به ما بر نمی‌خورد چون صنعت گیمینگ فرصت‌های به‌مراتب بیش‌تری از رقابت بین دو کنسول دارد و این موضوع هیچ ربطی به سهم ما در این حوزه ندارد. اما موافقم که بازی‌های خوب بسیار حیاتی هستند.

همچنین در ادامه کاربری درباره‌ی دلایل عدم ورود اکس‌باکس به حوزه‌ی کنسول‌های دستی پرسیده است که اسپنسر در پاسخ به او گفته است:

به دیدِ ما، تلفن‌های همراه تقریبا تمام سهم این حوزه را در دست گرفتند.

همچنین او درباره‌ی کنسول نینتندو سوییچ گفته است:

من عاشق چیزی هستم که نینتندو با تغییر در سخت‌افزار کنسولش آن را ایجاد کرده. آن‌ها همیشه بر روی ویژگی‌های معمول پا می‌گذارند که برای صنعت گیمینک بسیار مفید است.

اسپنسر درباره پلتفرم یونیورسال نیز سخن گفته است که:

من فکر می‌کنم که پلتفرم یونیورسال خواهد توانست بازی‌ها و اپلیکیشن‌ها را به سمت اکس‌باکس وان روانه سازد. به Fallout Shelter، Tablo و دیگر موارد نگاه کنید! اکنون لازم است که به سمت بازی‌های AAA گام برداریم.

همچنین درباره‌ی عرضه‌ی بازی‌های PC برای اکس‌باکس وان سوال پرسیده شده است که:

من، همسرم و فرزندانم کنسول اکس‌باکس وان‌مان را واقعا دوست داریم. آیا در آینده پورت بازی‌های پی‌سی بر روی اکس‌باکس وان یا بالعکس را شاهد خواهیم بود؟

اسپنسر پاسخ می‌دهد:

با تشکر از حمایت‌تان. قبل‌تر بازی‌هایی چون Ark، Astroneer و Fallout Shelter را برای اکس‌باکس وان عرضه کردیم که تا قبل از آن در دسترس کاربران PC بودند. در آینده نیز بر تعداد آن‌ها افزوده خواهد شد.

دیدگاه خود را درباره‌ی نظرات اسپنسر با ما در میان بگذارید. به نظر شما اسپنسر می‌تواند کشتی اکس‌باکس را به سمت درستی هدایت کند؟

در وینفون بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "وینفون" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *