آخرین به‌روزرسانی گروو موزیک، المان‌های جدیدتری از زبان طراحی نئون را به این برنامه اضافه می‌کند!

اخبار اخبار ویندوز

هنوز زمان زیادی از عرضه‌ی به‌روزرسانی اخیر گروو موزیک برای رایانه‌های شخصی و موبایل‌های ویندوز نمی‌گذرد که مایکروسافت در شب گذشته، به‌روزرسانی دیگری را برای کاربران منتشر کرد. در این به‌روزرسانی ردپای زبان طراحی نئون آشکارتر از هر زمان دیگری شده است.  در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

پیش‌تر به اطلاع‌تان رساندیم که اولین نشانه‌ها از پروژه نئون در ویندوز ۱۰ ظاهر شده است . همچنین اپلیکیشن Windows Maps نیز به‌روزرسانی‌ای را دریافت کرده که زبان طراحی نئون را به آن اضافه می‌کند. حال پس از موج اول اپلیکیشن‌ها، نوبت به موج دوم رسیده و اینک گروو موزیک به‌لطف دومین به‌روزرسانی خود، المان‌های بیش‌تری از زبان طراحی نئون را در خود جای داده است.

اگر اخبار را در وینفون دنبال کرده باشید، مطمئنا اطلاع دارید که مایکروسافت با عرضه‌ی بیلد جدید ویندوز ۱۰ در روز گذشته، این افکت را به قسمت My People آورده است. به‌لطف این افکت، اکنون هنگامی که شما بر روی گزینه‌های لیست حرکت می کنید، یک انیمیشن جدید برای عناصر لیست را مشاهده خواهید کرد که مایکروسافت این افکت را “Reveal experience” می نامد.

همچنین در تصاویری که قبل‌تر از این زبان طراحی به بیرون درز کرده بود، ما شاهد این افکت در اپلیکیشن Outlook Mail بودیم که این به‌روزرسانی می‌تواند مهر تائیدی بر روی تمامی آن تصاویر باشد.

انتظار می‌رود که مایکروسافت در کنفرانس بیلد ۲۰۱۷ خود، اطلاعات بیش‌تری را درباره‌ی این زبان طراحی با توسعه‌دهندگان در میان بگذارد اما چیزی که عیان است، تلاش مایکروسافت برای درونی‌سازی این زبان با به‌روزرسانی رداستون ۳ است که در پاییز امسال برای عموم منتشر خواهد شد. اگر هم‌اکنون عضو حلقه‌ی فست هستید می‌توانید این به‌روزرسانی را از طریق این لینک دریافت کنید.

دیدگاه خود را درباره‌ی زبان طراحی جدید مایکروسافت با ما در میان بگذارید. آیا این زبان می‌تواند جذابیت سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ را در نزد مصرف‌کنندگان دو چندان کند؟

در وینفون بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "وینفون" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *