مدیر موبایل ال جی قیمت ۸۰۰ دلاری جی ۶ را تایید کرد

موبایل

روز گذشته ال‌جی در کنفرانس رونمایی از جی ۶ اطلاعاتی را در رابطه با قیمت و زمان عرضه این پرچمدار ارائه نکرد، حال آنکه مدیر ال‌جی موبایل قیمت ۸۰۰ دلاری این گوشی‌هوشمند را تایید کرده است.

روز گذشته ال‌جی در جریان برگزاری کنفرانس خود برای رونمایی از جی ۶ که در زومیت نگاه نزدیکی به آن داشتیم ، طی برگزاری کنگره‌ی موبایل بارسلونا، اطلاعاتی را در رابطه با قیمت و همچنین تاریخ عرضه‌ی جی ۶ ارائه نکرد. جی ۶ را باید پرچمدار جدید ال‌جی خواند که تابوهای زیادی را شکسته است. این گوشی را باید ناقض سنت ال‌جی در عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند پرچمدار با قابلیت تعویض باتری خواند. همچنین شاسی و فریم جی ۶ ترکیبی از فلز و شیشه است که جلوه‌ی زیبایی به این گوشی هوشمند بخشیده است. متخصصان ال‌جی موفق شده‌اند با کاهش حاشیه‌های این گوشی در پنل جلویی، نمایشگری ۵.۷ اینچی را در بدنه‌ای که سایز آن تغییر پیدا نکرده، جا دهند. نمایشگر ال‌جی دارای نسبت دو به یک بوده و قادر است علاوه بر رزولوشن ۴K از ویدیوهای HDR نیز پشتیبانی کند.

همانطور که اشاره کردیم ال‌جی در جریان مراسم خود اطلاعاتی را در خصوص قیمت این محصول ارائه نکرد. همچنین خبری از مشخص کردن تاریخ خاص برای عرضه این محصول نیز نبود. شماری از شایعات شنیده شده نشان از این داشت که ال‌جی در نظر دارد تا گوشی‌هوشمند خود را با قیمتی قریب به ۷۰۰ دلار در تاریخ ۱۰ مارس راهی بازار کند که البته تاریخ عرضه برای بازار آمریکا هفته‌ی اول آوریل اعلام شده بود. با وجود اینکه هنوز هیچ یک از شایعات مورد نظر تایید نشده بود، چو جونو، رئیس بخش ال‌جی موبایل در گفتگو با رسانه‌های کره‌ای طی MWC 2017 اعلام کرد که جی ۶ با قیمت ۷۹۶.۸۵ دلار در ۱۰ مارس یا ۲۰ اسفند سال جاری در کره‌ی جنوبی عرضه خواهد شد.

با توجه به اینکه معمولا قیمت گوشی‌های هوشمند در بازار آمریکا در مقایسه با بازار کره‌ی جنوبی کمتر می‌شود، انتظار می‌رود جی ۶ با قیمت ۷۰۰ دلاری در آمریکا توسط اپراتورهای مخابراتی ورایزن، اسپرینت، تی موبایل و AT&T راهی بازار شود. جی ۵ ال‌جی با قیمت ۶۲۵ دلار توسط تی‌-موبایل راهی بازار شده بود، از این‌رو قیمت جی ۶ کمی بالاتر از نسل پیشین این گوشی هوشمند است.

ال‌جی انتظار دارد تا فروش جی ۶ بسیار بهتر از وی ۲۰ و همچنین گوشی ناموفق جی ۵ باشد. البته این کمپانی آماری را در مورد هدف تعیین شده برای فروش جی ۶ ارائه نکرده است.

MWC 2017
پوشش اختصاصی زومیت از نمایشگاه MWC 2017 ، بزرگ‌ترین رویداد موبایل دنیا

در زومیت بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "زومیت" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *