اکس باکس وان به زودی قابلیت ویرایش صفحه اصلی و کپی تمام بازی ها در هارد خارجی دریافت می کند

اخبار اکس باکس

به نظر می رسد که اکس باکس وان به زودی قابلیت ویرایش صفحه اصلی و کپی تمام بازی ها در هارد خارجی دریافت می کند، Xbox Dynasty ویژگی های آینده در Xbox Insider Hub را مشاهده کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

فهرست تغییرات:

  • تمام بازی ها و برنامه ها را کپی کنید: با آخرین به روز رسانی بازی ها را کپی کنید. اگر می خواهید کل مجموعه بازی خود را به هارد دیسک خارجی کپی کنید، می توانید از گزینه “Copy / move all” لذت ببرید.
  • ویرایش صفحه اصلی (start screen): با آخرین به روز رسانی، شما می توانید به راحتی صفحه اصلی خود را ویرایش کنید و با توجه به نیاز های خود آن را شخصی سازی کنید. دوستان و یا بازی های موردعلاقه را روی صفحه اصلی قرار دهید.

این خبر خوبی است که بسیاری از صاحبان اکس باکس چند ماه منتظر شنیدن آن بودند. در حالی که قادر به کپی کردن تمام بازی ها و برنامه های خود هستید، این ویژگی کوچکی است و من بیشتر منتظر ویژگی شخصی سازی صفحه اصلی هستم. می خواهم تعدادی از پنل ها را تغییر دهم و مخاطبین خاصی که اکثرا با آن ها ارتباط برقرار می کنم را به صفحه اصلی پین کنم. شما منتظر چه چیزی هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

در وینفون بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "وینفون" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *