نحوه شخصی سازی زبانه جدید در مایکروسافت اج

 

در مایکروسافت اج وقتی یک زبانه جدید را باز می کنید با مواردی شامل اخبار، آب و هوا، ورزش و تبلیغات رو به رو می شوید. من معتقد هستم یک زبانه جدید نباید دارای عناصر اضافی باشد و باید بر آنچه که شما را مجبور به باز کردن تب جدید کرده تمرکز کنید. اج دارای تنظیماتی است که می توانید مشخص کنید چه چیزی در زبانه جدید مشاهده کنید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

شما می توانید مشخص کنید که در هنگام باز کردن زبانه جدید چه چیزی مشاهده کنید، اگر می خواهید در زبانه جدید سایت های پر طرفدار و فیدهای خود را مشاهده کنید آن را روی حالت Top sites and my feed و یا اگر می خواهید فقط سایت های پرطرفدار برای شما نمایش دهند آن را روی حالت Top sites قرار دهید، اگر هیچکدام از این حالت ها را نمی خواهید و فقط خواستار یک صفحه ی خالی هستید گزینه را روی A blank page بگذارید.

نحوه ی شخصی سازی زبانه جدید در مایکروسافت اج

مایکروسافت اج

  • برگه جدید را در اج باز کنید و روی آیکون چرخ دنده در بالای Top sites کلیک کتید.
  • صفحه تنظیمات به شما اجازه می دهد تا روی برگه جدید کنترل داشته باشید و به شما اجازه می دهد که به طور مثال ویجت های آب و هوا، ورزش و پول را غیر فعال کنید و یا به شما اجازه می دهد که فیدهای خود را شخصی سازی کنید.
  • تمام مواردی را که لازم ندارید خاموش و یا روشن کنید.
  • دوباره زبانه جدید را باز کنید.

حالا، اینجا یه مشکل بسیار کوچک اما مهم وجود دارد که خوشایند به نظر نمی آید، زبانه های جدید هر بار که اج را باز کنید به صورت قبلی نمایش داده می شوند و دوباره باید این تغییرات را انجام دهید. اما مشکلی نیست و همه چیز خوب است چون این تنها انتخاب و یک انتخاب خوب است.

نظرات خود را با ما در مورد این آموزش کوتاه و کابردی در میان بگذارید.

در وینفون بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "وینفون" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *