QcK Prism، موس پد LED دار و دو لایه استیل سریز

اخبار اخبار سخت‌ افزار

کمپانی SteelSeries اولین ماوس پد LED دار و دو لایه‌ی خود را با نام QcK Prism در دسته محصولات گیمینگ معرفی کرد.

استیل‌سریز با ۱۵ سال تجربه و نوآوری در زمینه‌ی ماوس پدهای گیمینگ در جهان، محصول جدیدی را با نام QcK Prism معرفی کرده است. QcK Prism بی هدف ساخته نشده و ویژگی‌هایی فراتر از زیبایی و نورپردازی را برای بهترین عملکرد در بازی‌های کامپیوتری عرضه می‌کند. این ماوس پد جدید اولین پد دولایه و بی‌نظیری است که نورپردازی مستمر و ۳۶۰ درجه را در ۱۲ بخش برای گیمرها فراهم می‌آورد و محل قرارگیری کابل آن مزاحمتی ایجاد نمی‌کند.

QcK Prism

QcK Prism اولین ماوس پد دولایه و LED دار است که بافت‌های ریز فوق‌العاده‌ای برای افزایش اصطکاک و سنجش دقیق حرکات و همچنین یک سطح سخت پلیمری جهت حرکت ماوس در سریع‌ترین حالت ممکن را دارد. ماوس پد QcK Prism با نورهای درخشان ۳۶۰ درجه و نورپردازی با افکت‌های پیشرفته در ۱۲ بخش عرضه شده است و علاوه بر آن از نرم‌افزار GameSense استیل‌سریز نیز پشتیبانی می‌کند که واکنش‌های نوری مختلفی را نسبت به اتفاقات درون بازی مانند کاهش مهمات، میزان سلامتی، کشتن حریف، تایمر و غیره دارد.

جیسون کریستین، مدیر مجموعه محصولات موس و کیبورد گیمینگ می‌گوید:

هر جنبه از این محصول با هدف خاصی ساخته شده است. این ماوس پد، عملکرد عالی سطح همراه با نورهای درخشان و بدون مزاحمت کابل ارائه می‌دهد.

علاوه بر میلیون‌ها رنگ و افکت‌های نورپردازی، QcK Prism از Prism Sync استیل‌سریز نیز پشتیبانی می‌کند. گیمرها می‌توانند بین ماوس پد QcK Prism و سایر دستگاه‌ها از جمله هدست Arctis 5، ماوس گیمینگ Rival 700 و کیبورد Apex M800 افکت‌های نوری چندگانه و پویا بسازند.

QcK Prism

QcK Prism طراحی مناسبی برای گیمینگ دارد. برخلاف دیگر ماوس پدهای LED دار، کابل در جای خوبی و بدون مزاحمت در سمت چپ قرار گرفته است؛ جایی که کابل ماوس هیچ گیمری قرار نمی‌گیرد. در حال حاضر ماوس پد QcK Prism در سایت استیل‌سریز و فروشگاه‌های آمازون و بست‌بای با قیمت ۵۹ دلار قابل خرید است.

در زومجی بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "زومجی" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *