معرفی بازی موبایل Stormbound: Kingdom Wars

معرفی بازی موبایل

بازی موبایل Stormbound: Kingdom Wars با ارائه‌ی یک سری نوآوری و الهامات از بازی‌های دیگر، سعی کرده مخاطبان خود را سرگرم نگه دارد.

بازی شطرنج یکی از بهترین سرگرمی‌هایی است که در دنیای انسان‌ها وجود دارد و جدای از این مورد، از قوانین بازی شطرنج در بسیاری از موارد نظیر بازی‌های موبایل یا بازی‌های ویدیویی نیز استفاده شده است. ساختار بازی شطرنج به نحوی است که دو بازیکن به واسطه‌ی مهره‌هایی که در اختیار دارند، باید حرکات تعیین‌شده‌ی خود را به شکلی انجام دهند که حریف مقابل شکست بخورد. به عبارتی شما تعدادی سرباز در کلاس‌های جنگی متفاوت و یک پایگاه که همان مهره‌ی شاه است در اختیار دارید و می‌بایست شاه تیم حریف را به زانو دربیاورید. بازی موبایل Stormbound: Kingdom Wars شاید دقیقا بازی شطرنج را برای شما به ارمغان نیاورد، ولی ترکیبی از ساختار این بازی و یک سری موارد دیگر است و سبب شده تا به یک بازی سرگرم‌کننده‌ی اندروید تبدیل شود.

با شروع بازی، بخش تمرینی را مشاهده خواهید کرد که سه مسابقه را برای شما تدارک دیده است. نحوه‌ی بازی کردن بازی اندروید Stormbound: Kingdom Wars بدین شکل است که یک زمین شبیه به صفحه‌ی شطرنج در اختیار دارید. حال، دو پایگاه نیز در دو طرف این زمین قرار دارد که نماینده‌ی شما و حریف‌تان است و هرکدام از این پایگاه‌ها یک نوار سلامت در اختیار دارند. هر پایگاه نشان‌دهنده‌ی یک قبیله و سرزمین مختلف است و از این‌رو سربازان که در قالب کارت‌های بازی هستند، با یکدیگر متفاوت خواهند بود. البته یک سری کارت یکسان وجود دارد، اما با این حال، کارت‌های بسیاری نیز در دل بازی تعبیه شده که مختص به قبیله‌های مختلف‌اند و شما با شکست دادن آن‌ها، این کارت‌ها را دریافت خواهید کرد.

جدای از این موارد هر کارت دارای یک میزان قدرت و یک Mana است. در واقع قدرت این کارت‌ها بیان‌گر تعداد سربازهایی است که در اختیار شما قرار داده می‌شود و از طرفی مانای هر کارت از مخزن مانای شما کم خواهد کرد. از این‌رو استراتژی مبارزه و دانستن اینکه در کجا از چه کارتی با چه مشخصاتی استفاده کنید، می‌تواند برد یا باخت شما را تضمین کند. مورد دیگری که باید حتما به آن توجه داشته باشید، کارت‌های سربازان و ساختمان‌های پشتیبان در داخل بازی است. بعضی از این کارت‌ها قدرت و تعداد سربازان را افزایش خواهند داد یا کارهای متنوع دیگری انجام می‌دهند. در جریان بخش تک‌نفره‌ی بازی موبایل Stormbound: Kingdom Wars، چهار منطقه‌ی مختلف را در اختیار دارید که هر منطقه سه مبارزه را برای شما تدارک دیده است. هر مبارزه درجه سختی خاص خود را دارد و در انتها اگر بتوانید مبارزه‌های سوم یا Rare را برنده شوید، کارت‌های بسیار کارآمدی را دریافت خواهید کرد.

برای دیدن ویدیو به سایت آپارات مراجعه کنید

اگر فکر می‌کنید که بخش داستانی نمی‌تواند شما را سرگرم کند یا هوش مصنوعی حریف قدرتمندی برای شما نیست، می‌توانید به سراغ بخش چندنفره‌ی بازی بروید. بخش چندنفره‌ی بازی موبایل Stormbound: Kingdom Wars سراسر هیجان است و شاهد بازیکنانی هستید که هرکدام با استراتژی‌های مختلفی به نبرد خواهند پرداخت. حال در این میان دو نکته وجود دارد: آن‌ها را شکست خواهید داد یا اینکه از آن‌ها درس‌های جدیدی یاد خواهید گرفت. به شخصه‌ نکته‌ای را که در این میان شدیدا دوست داشتم، موسیقی‌هایی بود که در طول مبارزات پخش می‌شد؛ موسیقی‌هایی که شدیدا با حال و هوای بازی هم‌خوانی دارند و اصلا باعث نمی‌شوند تمرکز خود را از دست بدهید. در آخر اگر می‌خواهید یک اثر متفاوت و جذاب را که از بازی‌های کارتی و شطرنج الگو گرفته است تجربه کنید، بازی موبایل Stormbound: Kingdom Wars بهترین گزینه خواهد بود.

دانلود بازی موبایل Stormbound: Kingdom Wars

در زومجی بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "زومجی" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *