TGC 2017 | ویدئو مصاحبه اختصاصی گیمفا: حذف اینترنت حجمی؟… توضیحات وزیر ارتباطات در خصوص نرخ اینترنت

اخبار بازی‌ های ایرانی

خوشبختانه نمایشگاه TGC 2017 با کیفیت بسیار بالایی برگزار گردید و علاوه بر حضور شرکت های بزرگ و رسانه های مطرح کشور، حضور مسئولین عالیرتبه کشورمان در حوزه های مرتبط و بازدید آنها از این نمایشگاه، رنگ و بوی بسیار جدی تر و مهم تری را به این نمایشگاه بخشیده بود.

بدون شک در این میان حضور و بازدید وزیر محترم ارتباطات، جناب آقای دکتر واعظی و وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، جناب آقای دکتر صالحی امیری باعث شد تا این همایش تخصصی بسیار پراهمیت تر جلوه نموده و بسیاری از رسانه ها به دنبال پرسیدن سوالات مختلف خود از وزرای محترم، طی بازدیدشان از نمایشگاه باشند. وبسایت گیمفا نیز به عنوان یکی از بزرگترین رسانه های کشور علاوه بر حضور جدی و همه جانبه در این نمایشگاه و انجام مصاحبه ها و پوشش کامل از این مراسم، در صدد این بود تا یکی از مهم ترین سوالات چند وقت اخیر سایت های کشورمان در خصوص موضوع تخفیف اینترنت برای وبسایت های برتر ایران و سایت هایی که سرور داخلی دارند را با وزیر محترم ارتباطات مطرح نموده تا پاسخ ایشان را بشنویم.

با وجود حجم بسیار عظیمی از رسانه ها و افراد مختلف در کنار جناب آقای دکتر واعظی که سبب می شد بسیاری از سوالات رسانه ها بی پاسخ بماند و ایشان نتوانند به تمام سوالات جواب دهند، وبسایت گیمفا موفق گردید تا دقایقی کوتاه از وقت ایشان را به خود اختصاص دهد تا سوال خود را که در واقع سوال بسیاری از سایت های داخلی بود، از ایشان پرسیده و پاسخ کاملی را نیز دریافت نماییم. در این دقایق کوتاه از جناب دکتر واعظی سوال کردیم که آیا نیم بها شدن هزینه اینترنت که اعلام شده بود برای ۲۵۰ سایت برتر ایران انجام خواهد شد، برای سایر سایت هایی که سرورهای داخلی دارند و دیگر سایت های برتر ایران مثل گیمفا نیز قابل اجرا خواهد بود و ایا اعمال این تخفیف برای دیگر سایت ها نیز بسط خواهد یافت یا خیر، که خوشبختانه پاسخ ایشان نیز بسیار امیدوار کننده بود. همینطور ایشان صحبت هایی را در خصوص حذف اینترنت حجمی مطرح نمودند که بسیار امیدوار کننده بود. شما می توانید این ویدئوی اختصاصی از پاسخ جناب دکتر واعظی، وزیر محترم ارتباطات به گیمفا را در ادامه این مطلب مشاهده نمایید.

دانلود

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *