Shovel Knight: Treasure Trove و Specter of Torment برای نینتندو سوییچ تایید شد

اخبار بازی

با انتشار عنوان Shovel Knight برروی کنسول نینتندو سوییچ، قطعا بار Old School این بازی سنگین می‌شود.

عنوان Shovel Knight: Treasure Trove و Specter of Torment در روز عرضه نینتندو سوییچ برای این کنسول منتشر می‌شود.

تنها یک هفته تا انتشار کنسول نینتندو سوییچ زمان باقی است و با وجود عناوین خوبی که در روز عرضه برای این کنسول منتشر می‌شوند (مانند The Legend of Zelda: Breath of the Wild)، باید شاهد عرضه بازی Old School و کلاسیک Shovel Knight نیز باشیم که همان گونه که گفته شد، بار قدیمی و کلاسیک این کنسول را سنگین می‌کند.

سازنده بازی، استودیوی Yacht Club Games به تازگی اعلام کرده است که عنوان Shovel Knight در تاریخ ۳ ماه مارس سال ۲۰۱۷ (همزمان با عرضه کنسول نینتندو سوییچ) منتشر خواهد شد. این عنوان پیش از این برای کنسول مذکور تایید شده بود اما تاریخ انتشار دقیقی برای آن در نظر گرفته نشد و همه فکر کردند که لغو شده است.

بازی Shovel Knight: Treasure Trove شامل بازی اصلی و همه محتواهای گسترش دهنده‌ای است که تا به حال برای بازی منتشر شده و البته قابل ذکر است که محتوای الحاقی Specter of Torment در تاریخ ۳ ماه مارس و با قیمت ۲۴٫۹۹ دلار (یا ۹٫۹۹ دلار به صورت جداگانه) در دسترس خواهد بود. استودیوی Yacht Club Games یک بار دیگر یادآوری کرد که محتوای گسترش دهنده Specter of Torment برای کسانی که بازی اصلی را خریداری کرده‌اند، به صورت رایگان در دسترس خواهد بود و همچنین به صورت جدا برای همه پلتفرم‌های زیر منتشر می‌شود:

 • Wii U (دیجیتالی و فیزیکی)
  ۳DS (دیجیتالی و فیزیکی)
  PS4 (دیجیتالی و فیزیکی)
  Vita (دیجیتالی و فیزیکی)
  PS3
  Xbox One
  PC
  Linux
  Mac
  Steam
  Gog.com
  Humble Store
  Amazon Fire TV

علاوه بر عناوینی که در هفته آینده برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شوند، Yacht Club از یک فروش ویژه برای بازی محبوب خود پرده برداری کرد که تا ۲ ماه مارس ۲۰۱۷ زمان دارد و Shovel Knight با ۳۳ درصد تخفیف عرضه می‌شود. شما می‌توانید در زیر، فهرست پلتفرم‌ها و مناطق تخفیف بازی را مشاهده کنید:

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *