Project Cars 2 یک دنباله است نه یک به‌روزرسانی برای نسخه‌ی نخست

اخبار بازی

همانطور که احتمالاً مطلع هستید، چند هفته پیش استودیوی Slightly Mad به صورت رسمی بازی Project CARS 2 را معرفی کرد.

حال، برخی از طرفداران این سری فکر می‌کنند که این عنوان تنها یک به‌روزرسانی بزرگ برای نسخه‌ی نخست آن است نه یک دنباله‌ی واقعی؛ اخیراً یکی از اعضای این استودیو به این طرز تفکر واکنش نشان داده است.

اندی تودور (Andy Tudor)، مدیر بخش خلاقیت این بازی شبیه ساز رانندگی، تلاش کرده تا به طرفداران اطمینان خاطر دهد که Project CARS 2 یک دنباله است نه یک به‌روزرسانی بزرگ برای نسخه‌ی نخستش. تودور ضمن مشخص شدن این مهم، برای علاقه‌مندان مشخص کرده که چه انتظاراتی می‌توانند از این بازی داشته باشند. وی در پاسخ به این پرسش که آیا Project CARS 2 یک دنباله‌ی واقعی خواهد بود یا تنها یک به‌روزرسانی بزرگ برای نسخه‌ی نخستش؟ چنین پاسخ داد:

بله، قطعاً، این بازی Project Cars 2017 نیست و Project Cars 2018 نیز نخواهد بود، این یک دنباله‌ی تکراری برای این سری ریسینگ نیست – این اثر (Project CARS 2) به اندازه‌ی نسخه‌ی نخستش بلندپروازانه خواهد بود.

در بازی Project CARS 2، بازیکنان به ۱۷۰ ماشین، ۶۰ موسیقی جدید و بخش رقابتی آنلاین و انواع و اقسام مناطق برای مسابقه از جمله جاده‌های یخی، خاکی، برفی و گلی دسترسی خواهند داشت.

بازی Project CARS 2 مقرر است تا در نیمه‌ی دوم سال جاری میلادی برای پلتفرم‌هایی از جمله رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان، وارد بازار گردد. چندی پیش شاهد لو رفتن تصاویری از این بازی بودیم ؛ همچنین یک ویدئوی هفت دقیقه‌ای نیز از گیم‌پلی این بازی منتشر شده است.

گیم‌پلی‌های این بازی که از محفظه‌ی داخلی ماشین‌های در حال مسابقه گرفته شده است، دید کلی از جدیدترین پروژه‌ی ریسینگ استودیوی بازی‌سازی Slightly Mad به ما می‌دهد. گفته شده که این عنوان به تکمیل ایده‌ی اصلی بازی Project Cars پرداخته و با ویژگی‌هایی نظیر سیستم پویای آب و هوا، بخش فنی حرفه‌ای‌تر و حالت Career قابل توجه، غنی‌تر از نسخه‌ی اول خود خواهد بود. شایان ذکر است که این استودیو خبر از عدم عرضه‌ی این بازی برای جدیدترین کنسول نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ داده است.

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *