Middle-Earth: Shadow of War لو رفت

به نظر می‌رسد سایت فروشگاه بزرگ Target، پیش از معرفی رسمی عنوان Middle-Earth Shadow of War، از این دنباله مورد انتظار برای عنوان Middle-Earth Shadow of Mordor رونمایی کرده است.

فروشگاه Target این عنوان را برای دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان لیست کرده و دو نسخه عادی و طلایی این عنوان را برای فروش قرار داده است. توضیحات نوشته در مورد این عنوان در سایت Target به شرح زیر است.

به سرزمین‌های دشمن نفوذ کرده تا ارتش خود را ساخته، دژها را فتح کرده و از درون به سرزمین موردور تسلط پیدا کنید. تجربه کنید که چگونه سیستم تحسین شده Nemesis داستان‌های شخصی از هر برخورد شما با دشمنان و دوستانتان به وجود آورده، و در این داستان حماسی با نهایت قدرت ارباب تاریکی سائرون و ارواح حلقه (The Nazgûl) روبرو شوید.

نسخه طلایی این عنوان شامل محتویات زیر خواهد بود.

  • بسته الحاقی Slaughter Tribe Nemesis
  • بسته الحاقی Outlaw Tribe Nemesis
  • بسته الحاقی داستانی شمشیر Galadriel
  • بسته الحاقی داستانی ویرانی موردور (The Desolation of Mordor)
  • جعبه جنگی طلایی
  • ارزشی بالغ بر ۱۲۵ دلار

بسته‌های الحاقی Nemesis شامل یک قبیله جدید از Orcها از جمله دشمنان، همراهان، ماموریت‌، توانایی، سلاح‌، دژ و به‌روزرسانی‌های در حیات وحش و سری وسایل اسطوره‌ای خواهد بود. بسته‌های الحاقی داستانی یک بخش قابل بازی داستانی جدید را معرفی کرده که در آن با شخصیت‌های قابل بازی جدید، دشمنان، دوستان، ماموریت‌های جانبی، توانایی‌ها و بخش‌های بسیار تازه دیگری روبرو خواهید شد.

دنیای جدیدی را تجربه کرده که به لطف سیستم تحسین شده Nemesis، زنده شده است. حلقه قدرت جدیدی به وجود آورده، در میادین نبرد غول‌آسا دژها را تسخیر نموده و با ارتش شخصی خود از Orcها، موردو را در عنوان Middle-Earth: Shadow of War، به تسلط در آورید.

فروشگاه Target این عنوان را برای دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان لیست کرده است، اما با توجه به نسخه اول این عنوان می‌توان انتظار داشت که Middle-Earth Shadow of War برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر شود. شایان ذکر بوده که این سایت تاریخ عرضه این عنوان را ۲۲ آگست (۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۶) اعلام کرده است. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از کاور دو نسخه عادی و طلایی این عنوان را مشاهده کنید.

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *