۴ نفر از اعضای حرفه‌ای استودیوی تل تیل گیمز به یوبی‌سافت پیوستند

اخبار بازی

دیگر بر کسی پوشیده نیست که استودیوی تل تیل گیمز درسال‌های اخیر، با بازگشت به اوج و درخشیدن، به یکی از داستان سراهای سرشناس و قدرتمند تبدیل شده و داستان ها و روایت‌های بسیار خوبی را از آن‌ها مشاهده کردیم.

این قضیه قطعا به این دلیل است که تل تیل نویسنده‌های توانا و ممتازی دارد و عجیب نیست اگر این توسعه دهدندگان داستان سرا، مورد توجه شرکت‌های بزرگ تری قرار بگیرند.

به تازگی اعلام شده است که چهار نفر از اعضای حرفه‌ای استودیوی تل تیل گیمز، به شرکت یوبی‌سافت پیوسته‌اند. در بلاگ رسمی یوبی‌سافت اعلام شده است که سازندگانی که در پس ساخت بازی‌هایی مانند Minecraft: Story Mode ،Tales from the Borderlands ،The Walking Dead و The Wolf Among Us بوده‌اند، به یوبی‌سافت سن فرانسیسکو پیوستند تا برروی عناوین آینده شرکت کار کنند. افرادی که یوبی‌سافت استخدام کرده، دنیس لنارت (Dennis Lenart)، نیک هرمن (Nick Herman)، پیر شورت (Pierre Shorette) و آدام ساراسون (Adam Sarasohn) نام دارند.

فرواسوا پلند (François Pelland)، تهیه کننده اجرایی در یوبی‌سافت سن فرانسیسکو، در موردافراد جدیدی که از استودیوی تل تیل گیمز به این شرکت پیوسته‌اند، طی یک پیام ابراز خرسندی و خوشحالی کرده است.

ما خرسند هستیم تا ورود این افراد حرفه‌ای در صنعت‌ بازی‌های ویدیویی را به تیم با مهارت خود در یوبی‌سافت سن فرانسیسکو خوش آمد بگوییم. همان طور که در حال گسترش نمونه کارهای خود هستیم، به دنبال استخدام بهترین استعداد در این صنعت نیز می‌گردیم و تعداد اعضای تیم را با شور و اشتیاقی برای توسعه و ساخت، افزایش دهیم.

قطعا یوبی‌سافت به دنبال قدرتمندتر کردن داستان و روایت داستان در بازی‌های خود است و باید ببینیم نتیجه این کار چه می‌شود.

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *