گوریلا گیمز: هنوز زود است تا در مورد آینده سری Killzone صحبت کنیم

براساس گفته‌های مدیرعامل استودیوی گوریلا گیمز آقای هرمن هولست (Hermen Hulst)، هنوز زود است تا در مورد آینده سری Killzone صحبت نمائیم.

IP جدید استودیو یعنی Horizon Zero Dawn به موفقیت بزرگی برای سازندگان بدل شد، اما برای گوریلا گیمز همه چیز با سری Killzone آغاز شد. بسیاری از طرفداران منتظرند تا ببینند که سازنده هلندی چه زمانی قرار است نسخه‌ای جدید از این فرانچایز را عرضه کند. و با وجود اینکه استودیوی گوریلا گیمز عاشق این سری است، اما در حال حاضر قرار نیست هیچ صحبتی از آینده این فرانچایز به میان آید.

آقای هولست در مصاحبه‌ای با آکادمی علوم و هنرهای تعاملی، در مورد بخشی از برنامه‌های استودیوی گوریلا گیمز در رویداد دایس اروپا سال ۲۰۱۷ – که حدودا یکماه دیگر برگزار می‌شود – (D.I.C.E مخفف: طراحی، نوآوری، ارتباط و سرگرمی) صحبت نمود. هنگامی که سوال شد که آیا تمرکز اصلی شما همچنان برروی موفقیت‌های عنوان Horizon Zero Dawn است، ایشان پاسخ دادند:

بسیاری این سوال را از طریق توئیتر و سایر شبکه‌های اجتماعی می‌پرسند.

مدیرعامل استودیوی گوریلا گیمز اشاره کردند که آن‌ها شور و اشتیاق خود را در مورد سری Killzone به طرفداران ثابت کرده‌اند.

باعث دلگرمی است که طرفداران پر و پا قرص سری Killzone منتظر نسخه‌ بعدی هستند. Killzone فرانچایز و دنیایی است که همه ما در استودیو عاشقش هستیم. برای ما کار ساده‌ای نبود که به سراغ عنوانی کاملا متفاوت برویم. در هرصورت باید بگویم که، ما سال‌های بسیاری با این سری زندگی کردیم، اما فعلا زود است تا در مورد آینده آن صحبت کنیم. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که ما همیشه عاشق دنیا و سری Killzone بودیم، و همچنان هم هستیم. ما این عشق را با طرفداران سری Killzone به اشتراک می‌گذاریم.

اولین نسخه از سری Killzone در سال ۲۰۰۴ برای کنسول پلی‌استیشن ۲ عرضه شد. Killzone 2 دنباله‌ نسخه اول در سال ۲۰۰۹، و Killzone 3 نیز دو سال بعد از آن برای کنسول پلی‌استیشن ۳ منتشر شدند. آخرین نسخه از سری Killzone نیز Killzone: Shadow Fall بود که در نوامبر سال ۲۰۱۳ برای پلی‌استیشن ۴ انتشار یافت، و به لحاظ جلوه‌های بصری و بخش چندنفره مورد ستایش افراد بسیاری قرار گرفت.

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *