نسخه Wii U بازی RIVE لغو شد؛ در راه نینتندو سوییچ

اخبار بازی

امروز، Two Tribes اعلام کرد که عنوان شوتر سکوبازی RIVE را برای کنسول Wii U لغو کرده است و این بازی از هم‌اکنون برای کنسول نینتندو سوییچ برنامه ریزی می‌شود و در زمانی نامشخص در سال ۲۰۱۷ برای کاربران این کنسول ترکیبی در دسترس خواهد بود.

شاید بسیاری از شما بدانید که عنوان RIVE در سال گذشته برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شد اما در کنار این‌ها، بازی قرار بود برای کنسول Wii U نیز منتشر شود اما شاهد تاخیر در انتشار آن بودیم. کنسول رها شده Wii U یک عنوان دیگر را به همین راحتی از دست می‌دهد تا کاربران و بازی‌بازان آن، روز به روز کمتر و کمتر شوند. Two Tribes این گونه بیان کرد:

ما تا زمانی که Rive به نرخ فریم ثابت ۶۰ بر ثانیه نرسد، آن را منتشر نمی‌کنیم و اگر این موضوع به معنی تاخیر در انتشار آن باشد، ما این تصمیم را خواهیم گرفت و مطمئن خواهیم شد که طرفداران نینتندو، تجربه‌ای بی نقص داشته باشند.

نسخه سوییچ بازی Rive به گفته سازندگان، با سرعت و ریتم بالا و با نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه اجرا خواهد شد. Two Tribes اعلام کرده که بازی با همکاری Engine Software ساخته شده است و همچنین یک محتوای الحاقی اختصاصی برای نینتندو سوییچ خواهد داشت. با این حال، هیچ اطلاعاتی از این محتوای الحاقی منتشر نشده است.

سازنده بازی به مناسبت اعلام این خبر، بیانیه زیر را منتشر کرده است که در زیر مطالعه می‌کنید:

Two Tribes همیشه یک سنت و رسم قدرتمند برای نینتندو داشته است. بازی Toki Tori برروی Game Boy Color در سال ۲۰۰۱، آغاز کار ما بود! از آن به بعد، بسیاری از عناوین ما برروی پلتفرم‌های نینتندو ظاهر شدند که شامل Toki Tori 2+ و RUSH نیز می‌شوند. بسیاری از طرفدران به ما گفتند که دوست دارند Rive را برروی سیستم‌ نینتندو بازی کنند. بنابراین ما نمی‌توانیم تا انتشار بازی RIVE برروی نینتندو سوییچ صبر کنیم.

RIVE یک عنوان عالی برای نینتدو سوییچ است. این بازی همیشه قصد داشته تا به عنوان یک قطعه انفجاری به جمع بازی‌های اوایل دهه ۹۰ اضافه شود. نوستالژیک؛ اما به صورت عمیق، نوین. و ما حس کردیم که نینتندو سوییچ هم درباره آوردن تجربه‌های جوانی است؛ بازی عمیق و متکی به مهارت بازی‌باز که به همکاری یکدیگر پیش می‌رود، در دوره و زمانه امروزی.

اگر تا به حال نام Rive را نشنیده‌اید یا اطلاعات چندانی از این بازی شوتر سکو بازی ندارید، نگران نباشید. شما می‌توانید در زیر مقدمه ‌ای از آن و ویژگی‌های بازی را مطالعه کنید:

RIVE همان عنوان آهن خرد کن با توانایی هک کردنی است که شما انتظار آن را داشتید. این شوتر سکوبازی ترکیبی ۳۰ درجه به شما اجازه می‌دهد یک رقص نابودی و خرابی را در مبارزت خاص و مواقع تعین شده انجام دهید. RIVE به مانند یک بازی انفجاری در زمان‌های دور است که مگاپیکسل‌ها را با استایل قرن ۲۱ نشان می‌دهد.

  • تنوع بی پایان: روی زمین، زیر آب، در جاذبه صفر یا برروی قطار در حال حرکت مبارزه کنید.
  • به جمع کردن هک‌ها بپردازید و دشمنان خود را کنترل کنید.
  • حملات ویژه، زره و آهن ربای لوت تانک اسپایدر خود را ارتقا دهید.
  • یک کمپین با مدت زمان گیم‌پلی بالای ۶ ساعت که توسط Mark Dodson صداگذاری شده است (Star Wars و Gremlins)
  • یک داستان عمیق که شامل قهرمان ما Roughshot، خدمتکاران ربات، لوت فضایی و… دندان‌های تمیز می‌شود.
  • جزئت خود را در مودهای extra Speedrun و Single-Credit ثابت کنید.
  • یک دو جین جدول اعلام نتایج رقابت‌ها که می‌توانید در همه آن ها دخالت داشته باشید.
  • با چالش‌های روزانه و محیط‌های مبارزه بی نهایت، به بازی کردن بپردازید و به آن ادامه دهید.

عنوان RIVE برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴، مبلغ ۱۴٫۹۹ دلار قیمت دارد پس به نظر نمی‌رسد قیمت نسخه نینتندو سوییچ بیش از این باشد.

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *