شایعه: کالکشن Shenmue HD امسال عرضه خواهد شد

اخبار بازی

شایعات جدید از عرضه نسخه ریمستر شده دو عنوان Shenmue 1 و Shenmue 2 در سال جاری میلادی و پیش از انتشار Shenmue 3، خبر می‌دهند.

سایت خبری رایس دیجیتال مدعی شده که منبع نزدیک و معتبری به Atlus USA، به آنان خبر داده که کالکشن Shenmue HD امسال منتشر خواهد شد. طبق این شایعه این کالکشن شامل هر دو نسخه این سری عناوین خواهد بود و به عنوان پلی برای هواداران جدید عمل کرده تا آن‌ها را برای عرضه Shenmue 3 که احتمالا تا سال ۲۰۱۸ به تعویق خواهد افتاد، آماده کند. هرچند نکته قابل توجه در مورد این شایعه، اعلام انحصاری بودن این کالکشن برای رایانه‌های شخصی و شبکه استیم است. به گفته این منبع نزدیک به Atlus USA، کالکشن Shenmue HD بر روی سایر پلتفرم‌ها منتشر نخواهد شد.

مطمئنا خبر توسعه این کالکشن غافلگیر کننده نبوده زیرا شرکت سگا سال گذشته اعلام کرده بود که به دنبالی راهی برای انتشار این عناوین به صورت کالکشن است. اواخر سال ۲۰۱۶ میلادی نیز این شرکت دامین ShenmueHD را در اروپا ثبت کرد که نشانه‌های بیشتری از عرضه این کالکشن بود. شایان ذکر است که پیش از این در سال ۲۰۱۰ نیز Shenmue II Remastered در Partnernet شرکت مایکروسافت – اکوسیستم آنلاین سازندگان برای پلتفرم ایکس‌باکس ۳۶۰ – پدیدار شده بود.

با این تفاسیر انتشار نسخه ریمستری از این سری عناوین همیشه محتمل و سوال اصلی زمان عرضه آن بوده است. با توجه به اهمیت بسیار زیاد داستان در سری عناوین Shenmue و دنباله‌دار بودن آن، بدون شک موفقیت نسخه سوم این سری عناوین به جذب هواداران جدید وابسته بود که این مهم نیز با عرضه یک نسخه ریمستر شده از دو نسخه ابتدایی این سری عناوین امکان‌پذیر خواهد بود. حال با توجه به این شایعه جدید، هواداران می‌توانند امیدوار باشند که کالکشن Shenmue HD به واقعیت بدل شود.

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *