دموی قابل بازی Guilty Gear Xrd: Rev 2 روز دوشنبه برای پلی‌استیشن پلاس عرضه می‌شود

اخبار بازی

شرکت Aksys Games اعلام کرده که در روز یک می (دوشنبه ۱۱ اردیبهشت)، دموی قابل بازی از عنوان Guilty Gear Xrd: Rev 2 را، برای مشترکین سرویس پلاس در منطقه آمریکای شمالی بر روی پلتفرم پلی‌استیشن ۴، منتشر خواهد کرد.

در ادامه می‌توانید توضیحات منتشر شده توسط شرکت Aksys Games، در مورد این دمو را مطالعه نمایید.

اطلاعات کلی

اکشن سریع و هیجان انگیز بازی Guilty Gear Xrd: Rev 2 را، حدود یک ماه قبل از عرضه نسخه کامل این عنوان، تجربه کنید. Guilty Gear Xrd: Rev 2، شامل شخصیت‌ها، بخش‌های داستانی، حرکات و موارد جدید بسیار بیشتری خواهد بود! هم‌اکنون بهترین زمان برای تبدیل شدن به یک مبارزه ۲.۵ بعدی، در یک دنیای آخرالزمانی است! (با تجربه این دمو) از باقی مبارزان جلو زده و با استفاده از ۲۵ مبارز دیوانه گلچین شده، قبل از رقبایتان مهارت‌های خود را بهبود بخشیده و توانایی‌ها و ارزش خود را به عنوان یک استاد در سبک مبارزه‌ای، اثبات کنید.

ویژگی‌های کلیدی

  • پیشنمایشی از تمامی ویژگی‌ها – دو شخصیت جدید Baiken و Answer از ابتدای کار قابل بازی هستند! مراحل جدید و حرکات تازه، تنها شروع محتویات جدیدی هستند که شما در این دمو تجربه خواهید کرد.
  • آموزش دیده تا چگونه حرفه‌ای شوید – آیا اولین بار است که سری Guilty Gear یا کلا عناوین مبارزه‌ای را تجربه می‌کنید؟ هر دو گروه تازه‌کاران و مبارزان قدیمی، از آموزش و بررسی سیستم‌های مختلف عنوان Guilty Gear، لذت خواهند برد.
  • تنهایی بازی کرده یا آنکه همراه با یکی از دوستان خود از این عنوان لذت ببرید – تنهایی یا همراه با یکی از دوستان خود، ۲۵ شخصیت موجود در این دمو و قابلیت‌های دوباره بالانس شده آن‌ها را تجربه کرده، و سپس ناامیدی خود (از شکست خوردن) را با تمرین کردن چند ضربه‌ای‌های مخصوص خود در بخش تمرینی، از بین ببرید.

نسخه ژاپنی عنوان Guilty Gear Xrd: Rev 2، قرار است در تاریخ ۲۵ می (۴ خرداد) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. نسخه غربی این عنوان نیز یک روز بعد در تاریخ ۲۶ می (۵ خرداد)، در مناطق اروپا و آمریکای شمالی برای پلتفرم‌های ذکر شده عرضه خواهد شد. نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان نیز یکم جون (۱۱ خرداد) بر روی شبکه استیم قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است که نسخه پلی‌استیشن ۴ این عنوان به صورت جداگانه و در دو وضعیت دیجیتالی و فیزیکی نیز منتشر خواهد شد، در حالی که دارندگان عنوان Guilty Gear Xrd: Revelator بر روی هر سه پلتفرم یاد شده، می‌توانند با پرداخت ۱۹.۹۹ دلار، عنوان خود را به Guilty Gear Xrd: Rev 2، ارتقا دهند.

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *