در نمونه اولیه بازی Horizon Zero Dawn سلاح‌ گرم وجود داشت

اخبار اخبار بازی

در جریان گفت و گوی اخیر هرمن هالست، وی اعلام کرده که نمونه اولیه بازی Horizon Zero Dawn دارای اسلحه‌های گرم بوده است.

اخیرا مصاحبه‌ای بین نیل دراکمن ، کارگردان بازی The Last of Us Part II ، و هرمن هالست، کارگردان استودیو گوریلا گیمز صورت گرفته است که در جریان این گفت و گو آن‌ها در مورد بازی Horizon Zero Dawn صحبت کرده‌اند. نکته جالب این گفت و گو این است که هرمن هالست اعلام کرده است که نمونه اولیه بازی Horizon Zero Dawn دارای اسلحه‌های گرم نظیر SMG بوده است. 

طبق جدیدترین اخبار بازی ، هرمن هالست اعلام کرده که نمونه اولیه سیستم مبارزات شبیه به بازی Killzone بوده است و اندکی بعد تیم سازنده به این نتیجه رسید که استفاده از اسلحه گرم در دنیای Horizon Zero Dawn کمی عجیب است و تصمیم گرفتند سیستم مبارزات را تغییر دهند. همچنین در ادامه این صحبت‌ها نیل دراکمن نیز به این مورد اشاره کرد که مجموعه Uncharted در ابتدا با ایده بازی‌های دنیای باز شروع شد که فکر کردن در مورد آن بسیار جذاب است. 

از دیگر اخبار حول این مصاحبه می‌توان به صحبت‌های نیل دراکمن در مورد گرافیک بازی Horizon Zero Dawn اشاره کرد. دراکمن به هرمن هالست گفته بود که به تیمش گفته است که گرافیک بازی The Last of Us Part II باید بهتر از Horizon Zero Dawn باشد. 

در زومجی بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "زومجی" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *