تماشا کنید: تریلر جدید NBA 2K18 منتشر شد

اخبار بازی ویدیو

۲k Sports به تازگی تریلر جدیدی از عنوان NBA 2K18 منتشر کرده است که در آن به جلوه‌های هنری این عنوان بیشتر تمرکز شده و ۲K سعی داشته است به نوعی بازی بازان را با این بخش بازی کمی بیشتر آشنا کند.

تا به حال چندین تریلر از این عنوان مورد انتظار و محبوب منتشر شده است که بخش‌های مختلفی از بازی را به نمایش گذاشتند و حال نوبت به جنبه هنری بازی رسیده است که از نزدیک‌تر نگاهی به آن داشته باشیم. شایان ذکر است که در این تریلر خود کارگردان هنری عنوان NBA 2K18، آقای Joel Friesch، گویندگی کرده‌اند.

به نقل از آقای Joel Friesch تیم هنری بازی ساعت‌ها وقت صرف این قسمت از بازی کرده‌اند تا کار خود را به بهترین نحو انجام داده و NBA 2K18 را به زیباترین بازی بسکتبال حاضر در فروشگاه‌ها مبدل کنند. سازندگان سختی بسیاری کشیده‌اند تا این بازیکنان دیجیتالی را در NBA 2K18 هرچه بیشتر شبیه به بازیکنان اصلی در دنیای واقعی کنند. سیستم حرکات بدن در جدیدترین نسخه این بازی به کلی تغییر یافته و از نو طراحی شده است. این تغییر در سیستم بدن بازیکنان NBA 2K18 به این خاطر اعمال شده است تا سازندگان آزادی عمل بیشتری از پیش در ساخت آن‌ها داشته باشند. با تغییر سیستم این امکان برای تیم سازندگان فراهم شد که فیزیک تک تک بازیکنان حاضر در لیگ را دقیقاً شبیه به نمونه‌ی واقعی ساخته و تجربه بازی با هر بازیکن را از دیگری متفاوت کنند. اما سیستم بدن بازیکنان تنها چیزی نیست که از نو طراحی و ساخته شده است؛ علاوه بر این سیستم، چهره‌های تمامی بازیکنان نیز در NBA 2K18 از نو طراحی و ساخته شده است. همچنین چشم‌های بازیکنان و دندان‌ها در نسخه جدید جلوه بهتری نسبت به نور خواهند داشت. هر ساله در نسخه‌های جدیدتر بازی شاهد دقت بیشتر به جزئیات و خصوصیات ظاهری هستیم و امسال نیز در NBA 2K18 بیش از ۲K17 به این جزئیات توجه شده است و خال‌کوبی ها، زخم‌ها، و دیگر موارد این چنینی در ظاهر آن‌ها به خوبی نمایان است. لباس‌های تیم‌ها نیز بازسازی شده‌اند و تغییراتی چون شبیه سازی دقیق جنس پارچه‌ها اعمال شده است. همچنین تیم طراحی برای دقت و شباهت هر چه بیشتر به نمونه‌های واقعی لباس‌ها و وسایل تیم‌ها را اسکن کرده‌اند.

بخش ساخت شخصیت بازی (MyPlayer) نیز دستخوش تغییراتی شده است و نسبت به نسخه پیشین بهبود یافته است. این بهبود در بخش‌هایی چون اسکن صورت، مدل‌های مو، دقت در شبیه سازی وزن و قد و دیگر موارد اضافی این چنینی صورت گرفته است. NBA 2K18 در بیست و هشتم شهریورماه برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳، اکس باکس وان، اکس باکس ۳۶۰، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. نسخه‌ی نینتندو سوییچ NBA 2K18 در روز عرضه دیگر پلتفرم‌ها در دسترس قرار خواهد گرفت اما کاربران تنها می‌توانند نسخه دیجیتالی آن را خریداری کنند چرا که هنوز تاریخ انتشار نسخه فیزیکی این عنوان برای نینتدو سوییچ اعلام نشده است؛ گفته شده است که نسخه فیزیکی این عنوان برای سوییچ تا مدتی بعد از انتشار آن برای دیگر پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید این ویدئو را از گیمفا تماشا کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دریافت ویدئو با کیفیت ۴k

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *