تعداد دانلود بازی Pokemon Go از ۶۵۰ میلیون دفعه گذر کرد

اخبار بازی

تعداد دانلود بازی Pokemon Go از ۶۵۰ میلیون دفعه گذر کرد.

بنا به گزارش وب‌سایت Polygon، استودیوی Niantic Labs، توسعه دهنده‌ی این بازی، این خبر را در جریان کنفرانس توسعه دهندگان بازی‌های ویدئویی که امروز در سان فرانسیسکو برگزار شد اعلام کرد.

ماه سپتامبر سال گذشته‌ی میلادی بود که اعلام شد تعداد دفعات دانلود این بازی به بیش از ۵۰۰ میلیون بار رسیده است. بازی Pokemon Go، بیشترین دانلود را در بین اپلیکیشن‌های iTunes در سال ۲۰۱۶ میلادی داشته است.

استودیوی Niantic Labs همچنین تائید کرد که بازیکنان این بازی برای یافتن پوکمون‌ها بیش از ۵٫۴ میلیارد مایل راه رفته‌اند که تقریباً به اندازی فاصله‌ی زمین تا سیاره‌ی پلوتوست.

بازی Pokemon Go یکی از عناوین رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای است که در حال حاضر برای تلفن‌های همراه مبتنی بر پلتفرم‌های آندروید و iOS و همچنین ساعت هوشمند شرکت اپل، یعنی Apple Watch، در دسترس قرار دارد. این عنوان یکی پولسازترین بازی‌های رایگان چند سال اخیر شناخته می‌شود.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی Pokemon Go، اخیراً بیش از ۸۰ موجود جدید به این بازی اضافه شده است. همچنین رویدادی خاص جهت جشن گرفتن روز « Pokemon Day» نیز به‌زودی آغاز خواهد شد.

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *