تصویر هنری جدیدی از بازی State Of Decay 2 منتشر شده است

اخبار بازی ویدیو

به‌تازگی شرکت بازیسازی Undead Labs در قالب یک پست، تصویر هنری جدیدی را از بازی زامبی محور State of Decay 2 منتشر کرده است، تصویری که پیامی جز بی‌رحمی و خونریزی ندارد!تصویر هنری جدید این بازی توسط سازندگان بر روی وبسایت رسمی State of Decay 2 قرار گرفته است.

به‌تازگی شرکت بازیسازی Undead Labs در قالب یک پست، تصویر هنری جدیدی را از بازی زامبی محور State of Decay 2 منتشر کرده است، تصویری که پیامی جز بی‌رحمی و خونریزی ندارد!

تصویر هنری جدید این بازی توسط سازندگان بر روی وبسایت رسمی State of Decay 2 قرار گرفته است. در تصویر منتشر شده شما یک بازمانده را مشاهده خواهید کرد که در وضعیت بسیار خطرناکی قرار گرفته است و با استفاده از چوب بیسبال به عنوان سلاح خود توانسته است یک گله زامبی را از پای دربیاورد. تیم سازنده در رابطه با این تصویر عنوان کرده است احتمال اینکه شما با استفاده از یک چوب بیسبال بتوانید یک گله زامبی را از پای دربیاورد بسیار کم است و در واقع این یک تصویر نمادین است تا شما بتوانید خستگی و درماندگی را در چهره یک بازمانده که توانسته در حفظ جان خود پیروز شود را بهتر مشاهده کنید البته فرصت و شانس پیروزی در چنین شرایطی همیشه در بازی امکان پذیر است و این موضوع برای ما بسیار اهمیت خواهد داشت.

تصویری که مشاهده می‌کنید توسط یک طراح خارج از تیم سازنده این بازی با نام Stephen Schirle پیش از شروع مراحل ساخت و توسعه State of Decay 2 تصویر سازی شده است، به همین خاطر شاید تصویری که منتشر شده است هیچ ارتباطی با شرایط و محیط بازی نداشته باشد.

شرکت Undead Labs از طراح ذکر شده، آقای Stephen Schirle خواسته است تا تصاویر هنری را خلق کند که با محیط بازی و شرایط سخت آن همخوانی داشته باشد.

لازم به ذکر است که هر هفته یک تصویر هنری جدید برای بازی State of Decay 2 منتشر خواهد شد و این روند از ۵ هفته گذشته توسط شرکت سازنده آغاز شده است. بازی State of Decay 2 در رویداد E3 2016 برای اولین بار برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان معرفی شده بود، در حال حاضر تمام اطلاعاتی که در رابطه با سری جدید بازی می‌دانیم این است که جهان بازی بسیار وسیع‌تر از نسخه اول خواهد بود و قابلیت co-op نیز در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

در قسمت زیر این تصویر هنری جدید را می‌توانید مشاهده کنید:

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *