تصاویر جدید نسخه بازسازی شده Final Fantasy 7 و بازی Kingdom Hearts 3 منتشر شدند

اخبار اخبار بازی

به تازگی تصاویر جدیدی از نسخه بازسازی شده بازی Final Fantasy 7 و بازی Kingdom Hearts 3 که به صورت مستقیم از داخل بازی تهیه شده‌اند، به نمایش درآمد.

طبق جدیدترین اخبار بازی ، کارگردان نسخه ریمیک Final Fantasy 7 و بازی Kingdom Hearts 3 در رویداد Magic Monaco 2017 چندین تصویر جدید از هر دو بازی را به نمایش گذاشت.

این تصاویر جدید که دو عدد از آن‌ها متعلق به نسخه بازسازی شده Final Fantasy 7 بوده و اولین باس بازی را به نمایش می‌گذارند و دیگری به بازی Kingdom Hearts III تعلق دارد، از طریق حساب کاربری رسمی Final Fantasy و Kingdom Hearts در توییتر، برای نمایش عموم قرار داده شدند. می‌توانید دو تصویر را در پایین مطلب مشاهده کنید و با حال و هوای این بازی‌ها بیشتر آشنا شوید.

نسخه بازسازی شده فاینال فانتزی ۷ و بازی Kingdom Hearts 3 هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارند و حتی بازه زمانی عرضه آن‌ها نیز تعیین نشده است. با این حال پلتفرم‌های مقصد آن‌ها مشخص شده و اولی به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد و دومی علاوه بر کنسول نسل هشتمی سونی، مهمان کنسول ایکس‌باکس وان کمپانی مایکروسافت نیز خواهد بود.

در زومجی بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "زومجی" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *