تریلر جدید بازی Mario Kart 8 Deluxe با محوریت امتیازات بازی

اخبار اخبار بازی

کمپانی نینتندو تریلر جدیدی از بازی Mario Kart 8 Deluxe را با محوریت امتیازات این بازی منتشر کرد.

روز جمعه هفته گذشته بازی Mario Kart 8 Deluxe که در روز ۲۴ دی ۱۳۹۵ معرفی شده بود، روی پلتفرم نینتندو سوییچ منتشر شد. حال طبق جدید‌ترین اخبار بازی ، کمپانی Nintendo تریلر جدیدی از این بازی را منتشر کرده که امتیازات رسانه‌های مختلف را به نمایش می‌گذارد.

رسانه‌هایی که در جدید‌ترین تریلر بازی Mario Kart 8 Deluxe امتیازات و نقد یک جمله‌ای آن‌ها مشاهده می‌شود عبارتند از: Destructoid ،Gamesbeat ،Cheat Code Central و US Gamer. از بین گزیده‌ی نقد‌های این چهار رسانه می‌توان به Destructoid و Gamesbeat اشاره کرد که به تر‌تیب با امتیاز ۹.۵ و ۹ این بازی را «یکی از بر‌ترین بازی‌های سبک رانندگی تاریخ» و «زیبا‌ترین بازی سری Mario Kart » توصیف کرده‌اند. تر‌یلر امتیازات بازی Mario Kart 8 Deluxe را در زیر مشاهده می‌کنید:

دانلود SD360p | دانلود‌ HD720p | دانلود Full HD1080p

بازی Mario Kart 8 Deluxe علاوه بر محتویات ارائه‌شده در نسخه Wii U ، شامل تمامی بسته‌های الحاقی به همراه حالت مبارزه اصلاح شده و شخصیت‌ها و آیتم‌های جدید است. پیش از این تریلری با محوریت معرفی ویژگی‌های مختلف این بازی از جمله شخصیت‌ها و پیست‌های مسابقه منتشر شده بود. همچنین در خبر‌های جدا‌گانه‌ای اعلام شد که بازی Mario Kart 8 Deluxe در حدود هفت گیگا‌بایت از فضای ذخیره‌سازی ۳۲ گیگا‌بایتی کنسول Nintendo Switch  را اشغال خواهد کرد و حالت مبارزه‌ای آن هم به‌واسطه انتشار تریلری معرفی شد .

در زومجی بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "زومجی" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *