تاریخ عرضه بازی LocoRoco Remastered مشخص شد

اخبار اخبار بازی

کمپانی سونی به تازگی تاریخ انتشار بازی پازل و پلتفرمر LocoRoco Remastered را مشخص کرده است.

امروز در جدیدترین اخبار بازی ، کمپانی سونی به صورت رسمی زمان عرضه بازی LocoRoco Remastered را که در طول  مراسم Playstation Experience سال ۲۰۱۶  معرفی کرده بود مشخص کرد. طبق اعلام سونی این اثر در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ (۹ می) عرضه خواهد شد. 

طبق اعلام سازندگان نسخه ریمستر این اثر تحسین شده با بروزرسانی‌های متنوعی راهی کنسول پلی‌استیشن ۴  خواهد شد. از جمله این موارد می‌توان به گرافیک بهبودیافته و پشتیبانی از کیفیت خروجی ۴K و ۱۰۸۰p و کنترل‌های بهینه شده برای استفاده حداکثری از ویژگی‌های کنترلر دوال شاک ۴ اشاره کرد. قابل اشاره است که بازی LocoRoco که توسط استودیو ژاپن سونی ساخته شده برای اولین بار در سال ۲۰۰۶ برای کنسول دستی PSP منتشر شده بود و از آن سال تاکنون چهار نسخه از این مجموعه به بازار عرضه شده است. 

LocoRoco Remastered یکی از سه بازی ریمستر شده‌ای است که کمپانی سونی در مراسم Playstation Experience سال ۲۰۱۶ معرفی کرده بود. بازی PaRappa the Rapper Remastered که در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ عرضه شد  و امروز نیز زمان انتشار اثری دیگر یعنی LocoRoco Remastered مشخص شده است. در حال حاضر تنها ساخته‌ای که تاریخ عرضه آن مشخص نشده بازی Patapon است.

در زومجی بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "زومجی" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *