تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی Gladiolus بازی Final Fantasy 15 مشخص شد

اخبار بازی

اخیراً شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) جزئیات بیشتری از زمان در دسترس قرار گرفتن بسته‌ی الحاقی Gladiolus بازی Final Fantasy 15 منتشر کرده است.

طرفداران نسخه‌ی جدید سری فوق محبوب و حماسی Final Fantasy می‌توانند در ماه مارس میلادی به بسته‌ی الحاقی مذکور دست یابند. اخیراً اطلاعات جدیدی از بسته‌ی الحاقی جالب بازی Final Fantasy 15 تحت عنوان Gladiolus که قرار است در ماه مارس عرضه گردد، منتشر شده است.

اگر تمایلی به خرید سیزن پس (Season Pass) بازی Final Fantasy 15 نداشته باشید، می‌توانید این بسته‌ی الحاقی را به صورت مستقل و با قیمت ۵ دلار خریداری کنید. با این قسمت نسبتاً کم می‌توانید به بسته‌ی الحاقی پیرامون یکی از شخصیت‌های کاریزماتیک و دوستان نوکتیس (Noctis)، شخصیت اصلی بازی Final Fantasy 15، دسترسی داشته باشید.

در این بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بازیکنان این فرصت را می‌یابند تا با گلادیو (Gladio) به بازی بپردازند؛ این بسته‌ی الحاقی داستان متفاوت جدیدی دارد و شامل سیستم آغاز بازی جدیدی است. اگر بخواهیم به اسپویل داستان بازی اصلی نپردازیم، باید در خصوص داستان این بسته‌ی الحاقی بگوئیم که در این بسته‌ی گسترش دهنده بازیکنان کنترل شخصیت گلادیو را برعهده می‌گیرند که باید با هیولاهای بزرگی به مبارزه بپردازد که در نهایت منجر به قوی‌تر شدن وی می‌شود.

شرکت اسکوئر انیکس در گذشته خبر از عرضه‌ی بسته‌های الحاقی متعددی برای بازی Final Fantasy 15 داده بود که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به Episode Gladiolus، Episode Ignis، Episode Prompto و Multiplayer Expansion اشاره کرد. اگرچه تمامی این بسته‌های الحاقی به صورت جداگانه نیز در دسترس قرار خواهد داشت و برای تجربه‌ی آن‌ها ملزم به خرید سیزن پس این بازی نیستید.

بسته‌ی الحاقی « Episode Gladiolus» در روز سه‌شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ (۲۸ مارس میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. در کنار انتشار این بسته‌ی الحاقی، قرار است یک به‌روزرسانی رایگان نیز برای بازی اصلی منتشر گردد که به بهبود فصل ۱۳ بازی Final Fantasy 15 می‌پردازد.

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *