تاریخ انتشار بازی Farpoint مشخص شد

به‌تازگی تاریخ عرضه بازی واقعیت مجازی Farpoint در قالب یک پست توییتری از سوی سازندگان این عنوان مشخص شده است.

بر اساس این پست منتشر شده، بازی Farpoint که عنوانی واقعیت مجازی در سبک شوتر اول شخص می‌باشد، قرار است در تاریخ ۱۶ ماه می سال جاری منتشر شود. بازی Farpoint اولین بار در سال گذشته در جریان کنفرانس شرکت سونی رویداد E3 2016 معرفی شده بود و در همان سال برای بعضی از بازیبازان این شرایط فراهم آمده بود تا به تجربه بازی بپردازند.

اگر شما هیچ ذهنیتی از بازی Farpoint ندارید با مطالعه قسمت زیر می‌توانید درک بهتری از این عنوان داشته باشید:

بازی Farpoint یک عنوان واقعیت مجازی در سبک ماجراجویی است که محور داستانی آن درگیری و خصومت با موجودات فضایی می‌باشد، ماجراجویی شما در سیاره‌ها جریان می‌یابد. ماموریت شما این است که به دانشمندان در رابطه با یک تحقیق علمی در نزدیکی سیاره مشتری کمک کنید که در همین حین تیم تحقیقاتی متوجه حضور موجودات فضایی در آن منطقه خواهد شد.

در خبری دیگر اعلام شده است که در کنار عرضه بازی Farpoint قرار است کنترلر مخصوص نشانه‌گیری بازی‌های واقعیت مجازی نیز منتشر شود، این کنترلر در بازی‌های شوتر اول شخض واقعیت مجازی کمک شایانی به شما خواهد کرد و شما با استفاده از آن می‌توانید بسیار آسان‌تر به انجام مبارزات بپردازید و تجربه واقعی‌تری را احساس کنید.

در حال حاضر بازی Farpoint اولین عنوانی است که اعلام شده از کنترلر مخصوص نشانه‌گیری پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید بازی Farpoint به همراه کنترلر را در یک باندل مخصوص با قیمت ۷۹٫۹۹ دلار خریداری کنید.

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *