تاریخ امکان اولین تجربه از گیم‌پلی بازی Destiny 2 مشخص شد

اخبار بازی

یه‌تازگی شرکت اکتیویژن اعلام کرده است که از اولین نمایش گیم‌پلی بازی Destiny 2 در تاریخ ۱۸ ماه می سال جاری میلادی ( ۲۸ اردیبهشت ) رونمایی خواهد شد.

در تاریخ ذکر شده قرار است شرکت اکتیویژن رویدادی برگزار کند که بازیبازان دعوت شده ( اکثرا یوتیوبرها ) به تجربه اولین نمایش از گیم‌پلی بازی Destiny 2 بر روی کنسول‌ها و پلتفرم رایانه‌های شخصی بپردازند.

به‌تازگی یکی از کاربران NeoGAF با نام مستعار josecitoxnyo، تصویری از جعبه‌ای که از سوی شرکت اکتیویژن برای دعوت شدگان به این رویداد فرستاده شده است، منتشر کرد. در قسمت زیر محتویات این جعبه مخصوص را می‌توانید مشاهده کنید:

بنابر اطلاعات تکمیلی منتشر شده، به‌نظر می‌رسد که این رویداد در شهر لس‌آنجلس آمریکا برگزار خواهد شد. گفتنی است که این رویداد قرار است بصورت زنده استریم شود، شرکت بانجی در این رابطه عنوان کرده است:

در این استریم زنده قرار است جنبه‌های سرگرم کننده و گیم‌پلی بازی با بینندگان به اشتراک گذاشته شود، در این رویداد از ماجراجویی بزرگی که در انتظار بازیبازان می‌باشد رونمایی خواهد شد. بازی Destiny 2 قرار است در تاریخ ۸ ماه سپتامبر ( ۱۷ شهریور ) در سطح جهانی منتشر شود.

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *