به روزرسانی ۱٫۰۲ بازی Horizon Zero Dawn گزینه‌های گرافیکی را در پلی‌استیشن ۴ پرو اضافه می‌کند

اخبار بازی

بازی اکشن نقش آفرینی جدید استودیوی گوریلا گیمز (Guerrilla Games)، یعنی بازی Horizon Zero Dawn در آستانه انتشار رسمی است و با توجه به بازخوردها و نظرات منتقدان نسبت به این بازی، به نظر می‌رسد به تجربه‌ای اجباری برای همه بازی‌بازان تبدیل شده است.

اما با این که Horizon Zero Dawn هنوز منتشر نشده، به‌روزرسانی ۱٫۰۲ این عنوان عرضه شده است که دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو را خوشحال می‌کند.

به‌روزرسانی ۱٫۰۲ بازی حجم زیادی ندارد اما تغییرات خوب و مفصلی در آن گنجانده شده است. شما می‌توانید در زیر، موارد رسمی به‌روزرسانی را مشاهده کنید:

همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، این به‌روزرسان کرش‌ها و مشکلاتی که در پیشروی در طول بازی به وجود می‌آمد را رفع کرده، مشکلاتی که باعث می‌شد بازی‌بازان به جایی بچسبند را از بین برده، تنظیمات گرافیکی بازی به‌روزرسانی شده و همچنین بازی از نظر عملکرد فنی بهبود یافته است.

اما در این جا می‌خواهیم روی بحث به‌روزرسانی تنظیمات گرافیکی و بصری بازی تمرکز کنیم. به به‌روزرسانی ۱٫۰۲ در بازی شاهد پدید آمدن گزینه HDR به صورت دستی هستیم و همچنین در بخش Graphics Mode دو حالت جدید با نام‌های favor frame rate (نرخ فریم بیشتر) و favor resolution (رزولوشن ۲۱۶۰p یا ۴K که در صورتی که نمایشگر شما از این رزولوشن پشتیبانی نکند، supersampling به بازی اضافه خواهد شد) در دسترس بازی‌بازان کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو قرار گرفته است.

در موارد به‌روزرسانی به بهبود عملکرد بازی نیز اشاره شده است که می‌تواند تجربه بازی را بهتر و لذت بخش تر کند. عنوان Horizon: Zero Dawn به صورت رسمی در ۲۸ فوریه در آمریکای شمالی و در ۱ ماه مارس در اروپا به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید توضیحات سازندگان در مورد نحوه‌ی طراحی دایناسورهای روباتیک این عنوان را از اینجا مطالعه کنید. همچنین می‌توانید تریلر زمان عرضه بازی را از اینجا تماشا فرمایید.

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *