بنظر می‌رسد سری Dragon Age حداقل دو نسخه دیگر دریافت خواهد کرد

اخبار بازی

طبق صحبت‌های کارگردان عنوان Dragon Age: Inquisition بنظر می‌رسد شاهد انتشار حداقل دو نسخه دیگر از سری محبوب Dragon Age باشیم.

طبق صحبت‌های کارگردان عنوان Dragon Age: Inquisition بنظر می‌رسد شاهد انتشار حداقل دو نسخه دیگر از سری محبوب Dragon Age باشیم.

تاکنون می‌دانیم که دنباله عنوان پرفروش Dragon Age: Inquisition ساخته استودیوی بایوور در دست ساخت قرار دارد، اما جزئیات بسیار اندکی در دسترس هستند و طرفداران هنوز نمی‌دانند که چه انتظاراتی را می‌توانند از نسخه بعدی این سری داشته باشند. با این وجود بنظر می‌رسد آینده این سری هرچه که هست، باید منتظر بیش از یک نسخه دیگر باشیم…

آقای مایک لیدلاو (Mike Laidlaw) کارگردان عنوان Dragon Age: Inquisition اعلام داشتند که این سری قرار است با وجود حفظ تمامی المان‌ها و نکات آشنای سری Dragon Age که بازیکنان می‌توانند انتظارشان را داشته باشند، اما در مکانی جدید روایت خواهد شد. همچنین ایشان اشاره کردند که هنوز راه زیادی تا پایان این سری باقی مانده، و ظاهرا نه یک نسخه بلکه حداقل دو نسخه دیگر در دستور کار قرار دارد.

هنگامی که یکی از طرفداران در صفحه توئیتر در مورد نسخه بعدی فرانچایز Dragon Age سوال پرسید، آقای لیدلاو توضیح دادند که:

فعلا برنامه‌ای برای پایان Dragon Age نداریم. در حال حاضر قصدمان تحول و گسترش سری است و هدف این است که در آینده تعداد ۲ نسخه یا بیشتر داشته باشیم.

فعلا در مورد اینکه این نسخه‌ها قرار هستند بصورت پیاپی منتشر شوند یا خیر اطلاعاتی در دسترس نیست، همچنین مشخص نیست که چه زمانی قرار است اولین نسخه از دو بازی ذکر شده را مشاهده نمائیم. اما گفته شده که استودیوی بایوور برنامه‌های بزرگی برای فرانچایز Dragon Age دارد. در حال حاضر تیم سازنده تمام تمرکزشان را برروی عنوان Anthem که قرار است در سال ۲۰۱۸ عرضه شود، گذاشته‌اند. و گویا قرار نیست که عنوان Mass Effect: Andromeda محتوای جدید دیگری را دریافت کند، اگر هم اینگونه نباشد فعلا چیزی تائید نشده!

به احتمال زیاد پس از انتشار عنوان Anthem، استودیوی بایوور شروع به ساخت Dragon Age 4 خواهد کرد. ممکن است طی ماه‌های آتی خبری از نسخه جدید Dragon Age نشنویم، اما باید امیدوار بود که شرکت الکترونیک‌آرتز در مراسم E3 سال آینده از این عنوان پرده‌برداری نماید.

آخرین نسخه از این سری، عنوان Dragon Age: Inquisition بود که در نوامبر سال ۲۰۱۴ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شد.

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *