برطبق نظر سم لیک بازی‌ها و فیلم‌های سینمایی در آینده با یکدیگر ادغام خواهند شد

اخبار بازی

در جریان جشنواره بازی‌های ویدئویی ترایبکا (شهری در نزدیکی نیویورک)، از کارگردان خلاق و خالق عناوین Quantum Break و Alan Wake آقای سم لیک سوالی پرسیده شد، مبنی بر اینکه: بنظر شما آیا در آینده بازی‌های ویدئویی و فیلم‌های سینمایی با یکدیگر ادغام خواهند شد؟لیک درحالی که معتقد است این اتفاق به روش‌های مختلفی خواهد افتاد، پاسخ داد:بلی، بنظر من این اتفاق در آینده به روش‌های شگفت انگیزی خواهد افتاد.

در جریان جشنواره بازی‌های ویدئویی ترایبکا (شهری در نزدیکی نیویورک)، از کارگردان خلاق و خالق عناوین Quantum Break و Alan Wake آقای سم لیک سوالی پرسیده شد، مبنی بر اینکه: بنظر شما آیا در آینده بازی‌های ویدئویی و فیلم‌های سینمایی با یکدیگر ادغام خواهند شد؟

لیک درحالی که معتقد است این اتفاق به روش‌های مختلفی خواهد افتاد، پاسخ داد:

بلی، بنظر من این اتفاق در آینده به روش‌های شگفت انگیزی خواهد افتاد. همچنین فکر می‌کنم وجود رسانه‌های مختلف جهت انتخاب در این راه، لذت بی حد و حصری ایجاد خواهند کرد. این موقعیت شبیه یک مغازه آبنبات فروشی است که دست شما برای انتخاب باز خواهد بود. ما در مکانی شاد زندگی می‌کنیم که در آن هنر و سرگرمی‌های زیبایی برای تجربه وجود دارند. من نمی‌دانم که این دو حتما باید باهم ادغام شوند یا خیر، اما همیشه این در آمیختگی را می‌توانم در آثار مختلف مشاهده کنم. بار دیگر متذکر می‌شوم که، این اتفاق ممکن است به روش‌های شگفت انگیزی رقم بخورد.

لیک همچنین ادامه داد، فکر نمی‌کنم نیازی به جستجو برای یافتن اشکال گوناگون سرگرمی داشته باشیم. قدرت‌های مختلفی در شیوه داستان سرایی نهفته است. و براساس گفته‌های او: این بسیار زیباست.

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *