بازی Neverwinter به آمار بیش از ۱۵ میلیون کاربر ثبت نام شده دست یافت

اخبار بازی

به‌تازگی شرکت Perfect World Entertainment و استودیوی بازیسازی Cryptic اعلام کرده‌اند که بازی Neverwinter در حال حاضر دارای بیش از ۱۵ میلیون کاربر ثبت نام شده در تمامی پلتفرم‌ها می‌باشد.

این بازی هم‌اکنون در بیش از ۱۱۰ کشور جهان در دسترس بازیبازان قرار گرفته است.

این بازی که در سبک نقش‌آفرینی و مبارزات میدانی می‌باشد اولین بار در ماه ژوئن سال ۲۰۱۳ بصورت رایگان در دسترسی بازیبازان قرار گرفت پس از آن برای بازی Neverwinter محتواهای هیجان انگیز و متنوع از سرزمین‌های فراموش شده، اژدها و سیاه چال، افسانه ها و روایات قومی و … در بازه‌های زمانی مختلف منتشر شد.

آقای Yoon Im از شرکت  Perfect World Entertainment در رابطه با این موضوع عنوان کرده است:

ما بسیار هیجان زده‌ایم که تعداد کاربران ثبت نام شده از مرز ۱۵ میلیون گذشته است و این گامی بزرگ برای شرکت Perfect World Entertainment و استودیو بازیسازی Cryptic محسوب می‌شود، همچنین ما شاهد پیشرفت بسیاری از زمان آغاز نسخه آزمایشی این بازی بوده‌ایم و بی صبرانه منتظر هستیم که در آینده‌ای نزدیک جزئیات بیشتری از آینده این بازی و محتویات جدید آن را با طرفداران خود به اشتراک بگذاریم.

آقای Nathan Stewart، کارگردان بازی در رابطه با این آمار بیان کرد:

 موفقیت بازی Neverwinter بر روی بسیاری از پلتفرم‌ها و اکثر کشورها نشان می‌دهد که این بازی طرفداران بسیار زیادی را توانسته به سمت خود چذب کند. همچنین همکاری استودیو Cryptic و شرکت Perfect World Entertainment باعث شده تا تجربه جدید و متنوعی در طول این سال‌ها برای طرفداران این سبک از بازی‌های ویدیویی رقم بخورد.

در نقل و قولی دیگر آقای Gordon Fong، تهیه کننده بازی Neverwinter عنوان کرده است:

ما همچنان مشتاقانه در حال ادامه توسعه و پیاده سازی محتویات جدید برای این عنوان هستیم. ما می‌خواهیم بازی Neverwinter را به عنوانی تبدیل کنیم که هر بازیبازی که می‌خواهد به یک ماجراجویی سرگرم کننده و عمیق برود، در اولین انتخاب خود بازی Neverwinter را برگزیند.

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *