بازی کارتی عنوان DOTA معرفی شد | Artifact

اخبار بازی

چندی پیش، کمپانی بزرگ ولو (Valve)، بازی کارتی عنوان مشهور DOTA 2 را با نام Artifact معرفی کرد.

جزئیات بیشتر + تیزر بازی در ادامه قابل مشاهده است.

شاید بتوان گفت یکی از بزرگ ترین بازی‌های پلتفرم رایانه‌های شخصی و استیم، بازی DOTA 2 است که هر ساله مسابقات جهانی آن با استقبال پرشور بازیکنان برگزار می‌شود و به طور کلی برای کاربران این پلتفرم، یک رویداد بسیار بزرگ محسوب خواهد شد. این مسابقات که با نام The International Dota 2 شناخته می‌شود، هر ساله جایزه بسیار بزرگ و ارزش‌مندی را در اختیار تیم برنده این مسابقات جهانی، قرار می‌دهد که هر سال این جایزه افزایش می‌یابد و در سال جاری، تیم برنده می‌تواند به جایزه بزرگ ۲۰ میلیون دلاری دست پیدا کند!

به طور کلی، کمتر کسی است که بازی DOTA 2 یا سری معروف آن را نشناسند، عنوانی که روزانه سرور‌های میزبان تعداد بسیار زیادی از بازیکنان سراسر جهان است که در بازی‌های مختلف و در حالت‌های متفاوت، به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. همچنین جالب است بدانید، بازی DOTA 2 در بین تمامی عناوین شبکه استیم، بیشترین بازیکنان را دارد و هنوز هیچ عنوانی به رکورد بازی مذکور نرسیده است.

حال به تازگی، خبری جدید در رابطه با بازی DOTA 2 منتشر شده است. چندی پیش، کمپانی ولو یعنی سازنده بازی مذکور، با انتشار تیزری کوتاه، عنوان جدید خود را با نام Artifact معرفی کرد. این بازی که در سبک عناوین کارتی قرار می‌گیرد و پیرامون قهرمانان بازی DOTA دنبال می‌شود ، قرار است با بازی‌های بزرگ در این سبک مانند Hearthstone، عنوان Gwent ساخته شده توسط CD Projekt Red، بازی The Elder Scrolls Legend طراحی شده توسط Bethesda و Fable Fortune رقابت کند.

همان طور که در تیزر کوتاه بازی مشاهده خواهید کرد، بازی Artifact در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد و قرار است، عضو جدیدی از مجموعه بازی‌های DOTA باشد.

تیزر بازی Artifact در ادامه قابل مشاهده است:

دانلود تیزر بازی Artifact

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *