انتظار می‌رود که Super Mario Run به زودی به تعداد ۱۵۰ میلیون دانلود برسد

اخبار بازی

بازی Super Mario Run، از ساخته‌های نینتندو در حال رسیدن به رکوردی تازه در میزان دانلود است.

آقای تاتسومی کیمیشیما (Tatsumi Kimishima)، مدیر عامل شرکت نینتندو، در بخشی از گزارش مالی این شرکت اعلام کرد که این بازی رایگان به زودی به تعداد صد و پنجاه میلیون دانلود مجموعاً بر روی سیستم عامل‌ اندروید و iOS خواهد رسید که نشان دهنده رشد این بازی نسبت به گذشته است. در ماه ژانویه اعلام شده بود که این بازی به رکورد هفتاد و هشت میلیون دانلود رسیده است.

چیزی که توانسته به موفقیت هرچه بیشتر این بازی کمک کند،‌ این است که این بازی در بسیاری از کشورها در دسترس است یعنی دقیقاً در ۱۶۵ منطقه این بازی ارائه شده است که توانسته به موفقیت این بازی کمک شایانی کند. آقای کیمیشیما در این رابطه افزودند:

این بازی فقط در اروپا، آمریکا و ژاپن مخاطب ندارد بلکه مخاطبین این بازی در سراسر دنیا پخش شده‌اند.

همچنین ایشان در ادامه صحبت‌هایشان گفتند:

ما توانستیم فرصت مناسبی را برای مشتری‌هایمان در سراسر دنیا به وجود بیاوریم تا حتی افرادی که در گذشته تجربه بازی کردن Mario را نداشتند نیز از این فرصت استفاده کنند تا در این راستا ما هم تجربیات و کسب و کار خودمان را به آن‌ها ارائه دهیم.

بازی Super Mario Run به صورت رایگان در دسترس قرار دارد اما شما برای این‌ که بتوانید از برخی امکانات بازی استفاده کنید، باید مبلغ ۱۰ دلار (و یا معادل آن، در منطقه خودتان) بپردازید. این بازی در ماه دسامبر سال میلادی گذشته برای سیستم عامل iOS و سپس در ماه مارس نیز برای سیستم عامل اندروید منتشر شد.

همچنین آقای کیمیشیما اضافه کردند که تعداد افرادی که برای باز شدن تمام قسمت‌های این بازی، مبلغی را پرداخت کرده‌اند به تدریج در حال افزایش است. در ماه‌های گذشته نینتندو اعلام کرده بود که فقط پنج درصد از بازی‌بازان برای این بازی پول خرج کرده‌اند اما هم‌اکنون طبق گفته‌های آقای کیمیشیما، شاهد این هستیم که تعداد این افراد روزبه‌روز در حال افزایش است. این شرکت همچنین در گذشته اذعان کرده بود که این بازی نتوانسته است در حد انتظارات آن‌ها فروش داشته باشد  و طبق پیش‌بینی‌های این شرکت، Super Mario Run در آینده درآمدزایی بیشتری خواهد داشت.

آیا شما تا به حال Super Mario Run را بر روی گوشی هوشمند خود بازی کرده‌اید؟ نظر شما در مورد این بازی چیست؟

در گیمفا بخوانید

شما ممکن است این را هم بپسندید

از "گیمفا" بیشتر بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *